تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۰ کد مطلب 97164

علت غیبت یاغی پرسپولیسی در تیم دایی

مربی تیم فوتبال صبای قم دلیل اصلی غیبت های پیام صادقیان را بیان کرد. به گزارش مشرق، چند هفته ای است که پیام صادقیان هافبک تیم فوتبال صبای قم در بازی های این تیم به میدان نمی رود و حتی جایی هم در لیست ۱۸ نفره علی دایی ندارد. همین مساله سبب شد تا شایعه […]

مربی تیم فوتبال صبای قم دلیل اصلی غیبت های پیام صادقیان را بیان کرد.

به گزارش مشرق، چند هفته ای است که پیام صادقیان هافبک تیم فوتبال صبای قم در بازی های این تیم به میدان نمی رود و حتی جایی هم در لیست ۱۸ نفره علی دایی ندارد. همین مساله سبب شد تا شایعه کنار گذاشته شدن او توسط سرمربی اسبق سرخپوشان تهرانی به گوش برسد. صادقیان که فصل قبل در پرسپولیس نیز به چنین مشکلی برخورده بود، به نظر فصل را در صبا هم با خوشی به پایان نمی رساند.

در همین رابطه محمد دایی، مربی تیم فوتبال صبای قم درباره علت غیبت پیام صادقیان اظهار داشت: پیام در حال تمرین کردن با تیم است. او بدنش کمی از فرم ایده آل به دور است اما مطمئن باشید به زودی بر می گردد.

وی درباره شایعه کنار گذاشته شدن صادقیان توسط علی دایی خاطرنشان کرد: اصلا صحت ندارد. پیام سرش را پایین انداخته است و تمریناتش را دنبال می کند. پس با این تفاسیر من شایعه کنار گذاشته شدن او را رد می کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: