تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۸ کد مطلب 97169

سرمربی‌سابق آلومینیوم هرمزگان در گذشت

کامبیز رحیمی مربی باسابقه و اخلاق‌مدار فوتبال هرمزگان صبح امروز بر اثر ایست قلبی به دیار باقی شتافت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا: کامبیز رحیمی مربی و مدرس باسابقه فوتبال هرمزگان صبح امروز به‌ دلیل سکته قلبی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت. وی متولد یکم خردادماه ۱۳۴۰ […]

کامبیز رحیمی مربی باسابقه و اخلاق‌مدار فوتبال هرمزگان صبح امروز بر اثر ایست قلبی به دیار باقی شتافت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا: کامبیز رحیمی مربی و مدرس باسابقه فوتبال هرمزگان صبح امروز به‌ دلیل سکته قلبی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت. وی متولد یکم خردادماه ۱۳۴۰ بوده و دارای دو فرزند است.

مرحوم رحیمی که مدرسه فوتبالی را به تازگی راه‌اندازی کرده بود، علاقه زیادی به فوتبال پایه و آموزش داشت تا جایی که به‌ عنوان مدرس رسمی فدراسیون فوتبال مدرک مدرسی خود را اخذ کرد.

وی به همراه حمیدرضا سایبانی شنبه گذشته کلاس مربیگری فوتبال در فولاد هرمزگان را به پایان بردند.

این پیشکسوت فقید فوتبال هرمزگان در دوران بازیگری در تیم‌های جم، جهانگیر، سینگو و برق بازی کرده و به‌ عنوان سرمربی هدایت تیم‌های مختلفی را در هرمزگان به‌ عهده داشته است.

وی سابقه مربیگری تیم‌های منتخب هرمزگان را در رده‌های سنی مختلف نیز دارد و به همراه تیم امید هرمزگان مقام سوم امیدهای کشور را در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده است. مرحوم رحیمی در ابتدای فصل هدایت الومینیوم را بر عهده داشت که به دلیل اختلاف با حقدوست از سمت خود کناره گیری کرد و آخرین مصاحبه خود را با ایسنا انجام داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: