تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۰ کد مطلب 97209

واکنش سخنگوی استقلال به جدایی مظلومی

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: قرارداد مظلومی با باشگاه استقلال دو ساله و جدایی او از تیم کذب محض است. به گزارش مشرق، شهاب جهانیان عضو  و سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص نشست امروز هیات مدیره گفت: در جلسه امروز تمامی اعضا حضور داشتند و پیرامون مسائل مختلف صحبت شد. وی افزود: در نشست  […]

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: قرارداد مظلومی با باشگاه استقلال دو ساله و جدایی او از تیم کذب محض است.

به گزارش مشرق، شهاب جهانیان عضو  و سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص نشست امروز هیات مدیره گفت: در جلسه امروز تمامی اعضا حضور داشتند و پیرامون مسائل مختلف صحبت شد.

وی افزود: در نشست  امروز پاداش ویژه‌ای برای بازی فولاد برای بازیکنان و اعضای تیم در نظر گرفته شد که البته این تصمیم سایر اعضای هیات مدیره بود و قرار است توسط مدیرعامل اجرایی شود. قرار است آقای افشارزاده مسئولیت مستقیم پرداخت این پول را برعهده داشته باشد.

سخنگوی هیات مدیره استقلال افزود: جا دارد از هواداران تیم استقلال تشکر کند که بعد از دربی از تیم حمایت کردند و از آنها می‌خواهم برای بازی با سایپا هم از تیم حمایت کنند تا به امید خدا بازیکنان با روحیه خوب به مصاف حریف بروند.

وی در خصوص شایعاتی که این روزها پیرامون عدم حضور مظلومی در فصل آینده روی نیمکت آبی پوشان مطرح می شود گفت: قرارداد آقای مظلومی با استقلال دو ساله است و شایعاتی که شما می‌گویید را من نشنیده‌ام اما اگر چنین صحبتی مطرح شده کذب محض است و در نشست امروز هیات مدیره نیز اصلا بحثی در این زمینه صورت نگرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: