تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۶ کد مطلب 97213

ستاره تراکتورسازی در راه استقلال/ بختیار آبی‌پوش می‌شود

وضعیت سربازان تراکتور باعث نگرانی هواداران برای فصل آینده شده است به گزارش پایگاه ۵۹۸، چندی پیش خدمت سربازی بختیار رحمانی به پایان رسید اما هنوز کارت پایان خدمت این بازیکن صادر نشده است. تراکتور تا پایان فصل قرارداد جدیدی با بختیار امضا کرد اما او پایان فصل از این تیم جدا می شود و […]

وضعیت سربازان تراکتور باعث نگرانی هواداران برای فصل آینده شده است

به گزارش پایگاه ۵۹۸، چندی پیش خدمت سربازی بختیار رحمانی به پایان رسید اما هنوز کارت پایان خدمت این بازیکن صادر نشده است. تراکتور تا پایان فصل قرارداد جدیدی با بختیار امضا کرد اما او پایان فصل از این تیم جدا می شود و به احتمال فراوان به استقلال تهران خواهد پیوست. این بازیکن درخواست بخشش از نظام وظیفه کرد و به همین خاطر فصل آینده سرباز تراکتور نیست.

حمودی در راه بازگشت به اصفهان

سربازی علی حمودی، مدافع تراکتور هم در این تیم به پایان رسیده و با نظر امیر قلعه نویی تا پایان فصل در تراکتور می ماند. باشگاه سپاهان هم با حضور این بازیکن در تراکتور در هفته های پایانی موافقت کرد. حمودی فصل اینده باید به سپاهان باز گردد. او در صورتی که باشگاه سپاهان رضایتنامه اش را صادر نکند نمی تواند در تیم دیگری به  میدان رود. ابته کارت پایان خدمتش هنوز صادر نشده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: