تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۶ کد مطلب 97236

تقدیر فرمانده سپاه از عوامل «یتیم‌خانه ایران»

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب طی مراسمی از کارگردان، تهیه کننده و عوامل ساخت فیلم سینمایی یتیم خانه ایران تقدیر کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب طی مراسمی از کارگردان، تهیه کننده و عوامل ساخت فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» تجلیل کرد. در این دیدار که پس از نمایش و اکران خصوصی فیلم […]

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب طی مراسمی از کارگردان، تهیه کننده و عوامل ساخت فیلم سینمایی یتیم خانه ایران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب طی مراسمی از کارگردان، تهیه کننده و عوامل ساخت فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» تجلیل کرد.

در این دیدار که پس از نمایش و اکران خصوصی فیلم صورت گرفت تعدادی از شخصیت‌های فرهنگی رسانه‌‌ای و مدیران فرهنگی حضور داشتند که از جمله می توان به سردار عزیز جعفری فرمانده سپاه پاسداران، سردار سلامی جانشین فرمانده سپاه، حجت السلام‌علیرضا پناهیان، سردار نجات معاون فرهنگی سپاه پاسداران، موسی حقانی، عباس سلیمی نمین، حجت الاسلام شهاب مرادی اشاره کرد.

در این مراسم فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات کارگردان و سایر عوامل تولید این فیلم تاریخی هدایایی به ایشان تقدیم کرد.

«یتیم‌خانه ایران» عنوان آخرین فیلم ساخته ابوالقاسم طالبی به تهیه ‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان و از محصولات انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: