تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۹:۱۷ کد مطلب 97241

نفرین دفینه سه قربانی گرفت

سه پسر جوان که برای رسیدن به گنج در شهرستان سرپل ذهاب تونلی طولانی حفر کرده بودند، داخل آن گرفتار شده و جانشان را از دست دادند. به گزارش مشرق، ساعت ۱۷ روز گذشته امدادگران هلال احمر  شهرستان سرپل ذهاب در استان کرمانشاه در جریان گیر افتادن چهارجوان در تونلی مخفی در محوطه قلعه گبری […]

سه پسر جوان که برای رسیدن به گنج در شهرستان سرپل ذهاب تونلی طولانی حفر کرده بودند، داخل آن گرفتار شده و جانشان را از دست دادند.

به گزارش مشرق، ساعت ۱۷ روز گذشته امدادگران هلال احمر  شهرستان سرپل ذهاب در استان کرمانشاه در جریان گیر افتادن چهارجوان در تونلی مخفی در محوطه قلعه گبری این شهر قرار گرفتند.
 
با حضور امدادگران هلال احمر و ماموران پلیس مشخص شد چهار پسر جوان به امید یافتن گنج در محوطه تاریخی اقدام به حرف تونل از داخل خانه شان به سمت محوطه کرده اند اما به علت طولانی بودن مسیر و کمبود اکسیژن بیهوش شده اند.
 
امدادگران هلال احمر پس از ورود به داخل تونل توانستند یکی از جوانان بیهوش را زنده از تونل خارج و از مرگ حتمی نجات دهند اما سه نفر دیگر جانشان را از دست داده بودند.
 
با توجه به عدم دسترسی به سه جنازه،ماموران شهرداری این شهر با بیل میکانیلی اقدام به تخریب تونل کرده و پس از ساعت ها جنازه سه جستجو گر گنج را خارج کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: