تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۸ کد مطلب 97248

کیفرخواست۶مامورپلیس به اتهام قتل۳نفر

کیفرخواست ۶ مامور پلیس سبزوار که در جریان دستگیری یک متهم مرتکب به قتل ۳ نفر در تهران شده بودند، صادر شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، میزان نوشت: رسیدگی به این پرونده همزمان با تیراندازی شش مامور پلیس به خودروی پراید سفید و مرگ سه سرنشین آن و زخمی شدن یک پسر جوان آغاز شد. […]

کیفرخواست ۶ مامور پلیس سبزوار که در جریان دستگیری یک متهم مرتکب به قتل ۳ نفر در تهران شده بودند، صادر شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، میزان نوشت: رسیدگی به این پرونده همزمان با تیراندازی شش مامور پلیس به خودروی پراید سفید و مرگ سه سرنشین آن و زخمی شدن یک پسر جوان آغاز شد.

ساعت یک بامداد دوشنبه، چهارم آبان گذشته در سه‌راه افسریه دو خودروی سمند و پژو با تعقیب یک خودروی پراید، سد راه راننده پراید شده و شش مرد مسلح با سلاح کلاشینکف و کلت به سمت چهار سرنشین خودروی پراید شلیک کردند.

با حضور امدادگران اورژانس در محل مشخص شد راننده خودرو و دو سرنشین دیگر به علت اصابت گلوله کشته شده‌اند. دیگر سرنشین پراید که لباس سربازی نیروی انتظامی به تن داشت نیز با شلیک گلوله مجروح شده بود.

با ارسال پرونده به دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات از ماموران پلیس توسط سجاد منافی‌آذر بازپرس شعبه سوم دادسرا آغاز شد.

یکی از ماموران به بازپرس پرونده گفت: همراه پنج نفر از همکارانم با دریافت نیابت قضایی برای دستگیری یک متهم به قتل با دو خودرو به تهران آمدیم.

ساعتی قبل فرد مظنون را حوالی افسریه شناسایی کردیم. برای دستگیری او وارد عمل شدیم که به علت ادامه مسیر خودروی پراید، مجبور به تیراندازی شدیم. در این حادثه پسر ۲۴ ساله که به‌عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب بود همراه برادر ۳۰ ساله و دوست ۲۶ ساله‌، جانشان را از دست دادند.

پس از تحقیق از شاهدان ماجرا و بررسی محل تیراندازی، با دستور بازپرس جنایی تهران، شش مامور پلیس به اتهام قتل عمد بازداشت شدند.

با تکمیل تحقیقات سرانجام روز گذشته کیفرخواست ۶ متهم به اتهام مشارکت در قتل،مشارکت در ایراد صدمات بدنی منجر به مرگ و ایراد صدمه به خودرو صادر شد تا متهمان پای میز محاکمه قرار گیرند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: