تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۹ کد مطلب 97251

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد. به گزارش مشرق،  تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه – هشتم اردیبهشت – تا ساعت ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است. تردد موتورسیکلت […]

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.

به گزارش مشرق،  تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه – هشتم اردیبهشت – تا ساعت ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.
 
تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.
 
در محور کرج – چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع اعلام شد.
 
تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۴ روز جمعه – ۱۰ اردیبهشت ماه- از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه است.
 
در محور هراز تردد تمام تریلرها در محور هراز ممنوع است.
 
تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در تاریخ های هشتم، ۹و ۱۰ اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.
 
بر اساس این گزارش در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه هشتم و ۹ اردیبهشت ماه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.
 
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) و ۱۲۰ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
 
همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

منبع: پایگاه خبری پلیس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: