تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۸ کد مطلب 97253

سیاست بختیار در قبال شایعه استقلالی شدنش

در حالی که در شبکه های اجتماعی صحبت از انتقال بختیار رحمانی در فصل آینده به استقلال تهران است، هافبک سرخپوشان تبریزی نسبت به آن بی تفاوت است و سیاست سکوت در پیش گرفته است. به گزارش مشرق، بختیار رحمانی که در این فصل با حضور در تراکتورسازی به دنبال پایان دوران سربازی اش بود، […]

در حالی که در شبکه های اجتماعی صحبت از انتقال بختیار رحمانی در فصل آینده به استقلال تهران است، هافبک سرخپوشان تبریزی نسبت به آن بی تفاوت است و سیاست سکوت در پیش گرفته است.

به گزارش مشرق، بختیار رحمانی که در این فصل با حضور در تراکتورسازی به دنبال پایان دوران سربازی اش بود، موفق شد کارت خود را دریافت کند و در پایان فصل می تواند به عنوان بازیکن آزاد درباره آینده اش تصمیم بگیرد.

در این رابطه اما صحبت هایی درباره پیشنهاد استقلال به او شده و شبکه های اجتماعی نیز به آن دامن زده اند. مساله ای که بختیار رحمانی در فاصله ۳ هفته مانده به پایان لیگ برتر ترجیح می دهد در قبال آن سکوت و هرگونه اقدامی را به پایان لیگ منوط کند.

باید دید بختیار رحمانی که در نیم فصل دوم یکی از مهره های تاثیرگذار امیر قلعه نویی و تراکتورسازی بوده در نهایت چه تصمیمی درباره آینده خود خواهد گرفت. رحمانی می گوید: فعلا همه تمرکزم متوجه تراکتور و سه بازی باقی مانده این تیم در لیگ و البته مسابقات آسیایی است. ما می خواهیم تا حد امکان پیش برویم و بعد فرصت برای صحبت درباره این مسائل زیاد است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: