تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۳ کد مطلب 97261

مایکروسافت اولین موبایل با رم ۸ گیگابایتی را معرفی می‌کند

چند ماه پیش در خبرها خواندید که اسنپدراگون ۸۳۰ (با اسم رمز MSM 8998) از ۸ گیگابایت رم پشتیبانی خواهد کرد و چند وقت بعد از انتشار این خبر، مایکروسافت لیستی از چیپست های پشتیبانی شونده توسط ویندوز ۱۰ موبایل را ارائه نمود که نام MSM 8998 هم در آن به چشم می خورد.  به […]

چند ماه پیش در خبرها خواندید که اسنپدراگون ۸۳۰ (با اسم رمز MSM 8998) از ۸ گیگابایت رم پشتیبانی خواهد کرد و چند وقت بعد از انتشار این خبر، مایکروسافت لیستی از چیپست های پشتیبانی شونده توسط ویندوز ۱۰ موبایل را ارائه نمود که نام MSM 8998 هم در آن به چشم می خورد.

 به گزارش مشرق، غول نرم افزاری پول زیادی را صرف تبلیغ لومیا ۹۵۰ و مدل ۹۵۰ اکس ال نمی کند (حتی شب گذشته اعلام نمود که خریداران این دو دستگاه می توانند در ازای پرداخت پول بابت یکی، یکی دیگر را هم هدیه بگیرند). با توجه به همین مساله احتمال می رود وجود سرفس فون که مدتهاست شایعه معرفی آن مطرح می شود صحت داشته باشد و این تلفن هوشمند نیز دست بر قضا جدیدترین چیپست پرچمدار کوالکام را در دل خود جای داده باشد.
 
در واقع آنطور که بسیاری از کارشناسان باور دارند، مایکروسافت به احتمال زیاد سه مدل مختلف از سرفس فون را در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد کرد؛ یکی برای کاربران معمولی، نسخه ای با لیست بلند بالایی از امکانات برای خوره های موبایل و در نهایت هم مدلی برای استفاده در سازمان و کسب و کارها.
 
طبق اطلاعات، چیپست اسنپدراگون ۸۳۰ از هشت گیگابایت رم پشتیبانی خواهد کرد و به همین خاطر به نظر می آید که سرفس فون گزینه ای ایده آل برای استفاده در فعالیت های چند وظیفه ای باشد.

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: