تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۸ کد مطلب 97284

تشکر رئیس جمهور سوریه از الجزائر+عکس

رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت دیپلماتیک الجزائر با تقدیر از مواضع هوشمندانه این کشور از مردم و دولت سوریه خواستار گسترش هر چه بیشتر مناسبات دیپلماتیک و روند همکاری های دو کشور شد. گروه بین الملل مشرق- رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت دیپلماتیک الجزائر با تقدیر از مواضع هوشمندانه این کشور از […]

رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت دیپلماتیک الجزائر با تقدیر از مواضع هوشمندانه این کشور از مردم و دولت سوریه خواستار گسترش هر چه بیشتر مناسبات دیپلماتیک و روند همکاری های دو کشور شد.

گروه بین الملل مشرق- رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت دیپلماتیک الجزائر با تقدیر از مواضع هوشمندانه این کشور از مردم و دولت سوریه خواستار گسترش هر چه بیشتر مناسبات دیپلماتیک و روند همکاری های دو کشور شد.

تشکر رئیس جمهور سوریه از الجزائر+عکس

بنابراین گزارش، دکتر بشار اسد رییس جمهور سوریه صبح امروز در دیدار با هیئت دیپلماتیک الجزائری به ریاست “عبدالقادر المساهل” وزیر کابینه این کشور ضمن تقدیر از حمایت قاطعانه دولت و مردم الجزائر از مردم و دولت سوریه در نبرد با گروههای تروریستی تکفیری خطر تفکر وهابیت و تکفیر را متوجه همه کشورهای اسلامی دانست و خواستار گسترش همکاری ها برای نابودی آن شد. لازم به ذکر است که دولت الجزائر علی رغم تلاشها و فشارهای عربستان و ترکیه حاضر به حمایت از گروههای تکفیری در سوریه نشده و بارها در مجامع بین المللی حمایت قاطع خود از رئیس جمهور، مردم و ارتش سوریه اعلام کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: