تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۶ کد مطلب 97309

هدف تروریستها حمله به کدام ساختمان دمشق بود؟

خبرهای رسیده از انفجار تروریستی در منطقه زینبیه دمشق حاکی است که تروریست‌ها قصد هدف قرار دادن بیمارستانی در نزدیکی دمشق را داشتند. به گزارش مشرق، شبکه تلویزیونی العالم پس از این انفجار تروریستی گزارش داد: بشار الجعفری رییس هیات مذاکره کننده دولت سوریه در ژنو گفت که انفجار تروریستی در دمشق در نزدیکی بیمارستانی […]

خبرهای رسیده از انفجار تروریستی در منطقه زینبیه دمشق حاکی است که تروریست‌ها قصد هدف قرار دادن بیمارستانی در نزدیکی دمشق را داشتند.

به گزارش مشرق، شبکه تلویزیونی العالم پس از این انفجار تروریستی گزارش داد: بشار الجعفری رییس هیات مذاکره کننده دولت سوریه در ژنو گفت که انفجار تروریستی در دمشق در نزدیکی بیمارستانی رخ داد که بیماران الفوعه و کفریا در آن بستری بودند.

اهالی مناطق کفریا و الفوعه مدت مدیدی است که در محاصره ضد بشری تروریست ها در ریف ادلب قرار دارند و از جامعه جهانی خواسته اند که برای پایان یافتن محاصره تروریست ها دراین مناطق و رساندن کمک های انسان دوستانه به دست مردم تلاش کند.

در سایه ادامه حملات گروههای مسلح، ساکنان محاصره شده کفریا و الفوعه از نظر وضعیت سلامت و بهداشت در شرایط نابسامان و بغرنج به سر می برند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: