تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۲:۱۹ کد مطلب 97423

نیکلاس بنتنر از وولفسبورگ اخراج شد

مهاجم دانمارکی وولفسبورگ که طی چند ماه اخیر نارضایتی‌های بسیاری از رفتار و حاشیه‌های او وجود داشت، از این باشگاه اخراج شد. به گزارش مشرق، نیکلاس بنتنر از امروز دیگر بازیکن وولفسبورگ نیست. این مهاجم ۲۸ ساله دانمارکی به رغم اعتبار قراردادش تا سال ۲۰۱۷ با سبزهای نیدرزاکسن از این مجموعه اخراج شد. او که مدت‌ها […]

مهاجم دانمارکی وولفسبورگ که طی چند ماه اخیر نارضایتی‌های بسیاری از رفتار و حاشیه‌های او وجود داشت، از این باشگاه اخراج شد.

به گزارش مشرق، نیکلاس بنتنر از امروز دیگر بازیکن وولفسبورگ نیست. این مهاجم ۲۸ ساله دانمارکی به رغم اعتبار قراردادش تا سال ۲۰۱۷ با سبزهای نیدرزاکسن از این مجموعه اخراج شد. او که مدت‌ها بود در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کرد، اخیرا رسما کنار گذاشته شد.

کلاوس آلوفس ،نایب رئیس باشگاه وولفسبورگ در اینباره گفت:” ما و نیکلاس قبل از امضای قراردادش خیلی با هم صحبت کرده بودیم، اما متاسفانه بعد از حدود دو سال متوجه شدیم که انتظاراتی که مطرح شده بود، نه برای او و نه برای ما محقق نشد و از اینرو دیگر ادامه این همکاری برای هیچیک از طرفین معنی ندارد. برای همین این گام که بیاییم به همکار‌مان پایان دهیم منطقی به نظر می‌رسید و برای همه بهترین راه حل است. برای آینده کاری نیکلاس آرزوی موفقیت می‌کنیم.”

گفتنی است بنتنر تابستان ۲۰۱۴ در حالیکه بازیکن آزاد محسوب می‌شد، به وولفسبورگ پیوست و تا به امروز در مجموع در ۴۷ بازی برای این تیم به میدان رفت که حاصل آن به ثمر رساندن نه گل بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: