تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۴:۰۰ کد مطلب 97443

زیدان: رونالدو و بنزما صددرصد بازی خواهند کرد

سرمربی رئال مادرید معتقد است دو مهاجم پرتغالی و فرانسوی اش برابر منچسترسیتی به میدان خواهند رفت. به گزارش مشرق، رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کریستیانو رونالدو و کریم بنزما روند خیلی خوبی […]

سرمربی رئال مادرید معتقد است دو مهاجم پرتغالی و فرانسوی اش برابر منچسترسیتی به میدان خواهند رفت.

به گزارش مشرق، رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کریستیانو رونالدو و کریم بنزما روند خیلی خوبی در بهبودی داشتند. فردا وضعیت آن ها مشخص خواهد شد. همه می خواهند در این بازی ها به میدان بروند. تمرین امروز برای بنزما کلیدی خواهد بود اما به احتمال فراوان در بازی فردا حضور خواهد داشت. به اعتقاد من فردا ۱۰۰ درصد او و رونالدو بازی خواهند کرد.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: همیشه برای پیروزی به میدان می رویم. من آرام هستم. باید آرامش خود را حفظ کنیم و بازی خوبی ارائه دهیم. باید با تمام قوا کار کنیم. همه چیز در زمین بازی مشخص خواهد شد. قطعا حریف کار را برای ما سخت خواهد کرد.

سرمربی فرانسوی افزود: در بازی های خارج از خانه بسته نگه داشتن دروازه و گلزنی مهم است. هدف ما این است. همچنین قرار گرفتن در مراحل بالاتر است. اگر نسبت به فضاهای خالی بی توجه باشیم حریف به ما ضربه می زند. باید مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم تا بازی در کنترل‌مان باشد.

او درمورد نقش تونی کروس و لوکامودریچ گفت: آن ها نقش مهمی در کارهای دفاعی و خط حمله دارند. برابر ولفسبورگ بد بازی کردیم و امیدوارم دوباره تکرار نشود. اگر کنار هم باشیم و خوب سازماندهی شده باشیم می توانیم از مهره های تهاجمی خود استفاده کنیم.

زیدان درباره لیگ برتر انگلیس گفت: بدون در نظر گرفتن پول لیگ جذاب و هیجان انگیزی است. بازی های خوب و تماشایی برگزار می شود. بازیکنان علاوه بر پول این موضوع را نیز دوست دارند.

سرمربی فرانسوی در رابطه با خط دفاعی تیم اظهار کرد: همیشه می تواند بهتر شود. گاهی اوقات تنها نبود تمرکز اشتباهات را به وجود می آورد. در بازی ۹۰ دقیقه ای امکان وجود هر اتفاقی هست. حریف به میدان می آید تا کاری انجام دهد. اگر ما خوب باشیم کار برای حریف سخت خواهد بود.

او درباره حضورش در نیمه نهایی گفت: این تیم تاریخ مهمی دارد و همیشه دیدن مادرید در این مرحله باعث غرور است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: