تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۴:۴۵ کد مطلب 97449

ارائه ۳۰ اثر تازه روایت فتح در شهر آفتاب

رونمایی از «من انقلابی‌ام» در نمایشگاه کتاب؛ انتشارات «روایت فتح» در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ۳۰ اثر تازه حضور خواهد داشت. کتاب «من انقلابی‌ام» از این ناشر در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود. گروه جهاد و مقاومت مشرق – حسن علایی، مدیر انتشارات روایت فتح گفت: انتشارات روایت فتح با ۳۰ عنوان […]

رونمایی از «من انقلابی‌ام» در نمایشگاه کتاب؛

انتشارات «روایت فتح» در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ۳۰ اثر تازه حضور خواهد داشت. کتاب «من انقلابی‌ام» از این ناشر در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شود.

گروه جهاد و مقاومت مشرق – حسن علایی، مدیر انتشارات روایت فتح گفت: انتشارات روایت فتح با ۳۰ عنوان کتاب چاپ اولی در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت.

وی آثاری را که درباره شهیدان مدافع حرم از سوی انتشارات روایت فتح در دست انتشار است، تازه‌ترین کتاب‌های این انتشارات را برای نمایشگاه کتاب امسال معرفی کرد و افزود: این کتاب‌ها شامل ۲۵ عنوان است که ۴ عنوان آن برای نمایشگاه امسال آماده می‌شوند.

مدیر انتشارات روایت فتح درباره ویژه‌برنامه‌های نشر «روایت فتح» در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: کتاب تازه‌ای از این انتشارات به نام «من‌ انقلابی‌ام» در نمایشگاه کتاب رونمایی شود. این کتاب در حدود ۲۵۰ صفحه به برجسته‌ترین مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی از آغاز رهبری تا سال ۱۳۹۴ می‌پردازد.

وی همچنین از تصمیم انتشارات روایت فتح برای رونمایی از کتاب «سینمای فلسطین» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد و گفت: سال ۱۳۹۴ کتاب تازه‌ای از مسعود فراستی با نام «فرهنگ فیلم‌های جنگی ایران» منتشر شد که در روزهای نمایشگاه کتاب جشن امضای آن را برگزار می‌کنیم.

علایی درباره تخفیف‌های غرفه انتشارات «روایت‌ فتح» به مراجعانش توضیح داد: همانند سال‌های پیش، ۲۰ درصد تخفیف مصوب را ارایه می‌کنیم اما با هماهنگی که با مجمع ناشران انقلاب اسلامی انجام دادیم، قرار است علاوه بر این، ۱۵ درصد نیز به مراجعان مُعَرف این مجمع نیز تخفیف دهیم.
*ایبنا

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: