تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۷:۵۷ کد مطلب 97490

دیدار اردوغان و مشعل در آنکارا

خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در آنکارا دیدار و گفت‌وگو کرد.  به گزارش مشرق به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این دیدار که اعضای کمیته برگزاری همایش “تشکر ترکیه” هم در آن حضور داشتند، بیش از یک ساعت به طول انجامید و بدون […]

خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در آنکارا دیدار و گفت‌وگو کرد.

 به گزارش مشرق به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این دیدار که اعضای کمیته برگزاری همایش “تشکر ترکیه” هم در آن حضور داشتند، بیش از یک ساعت به طول انجامید و بدون حضور رسانه‌های گروهی در نهاد ریاست جمهوری ترکیه در شهر آنکارا برگزار شد.

همایش “تشکر ترکیه” کار خود را از روز جمعه گذشته در شهر استانبول ترکیه آغاز کرده بود و روز یکشنبه به کار خود پایان داد. این همایش به همت انجمن “شخصیت‌های دانشگاهی عربی”، موسسه “نهضت یمنی ترکی” و شرکت “عدن پریز” برگزار شد.

در این همایش نزدیک به ۵۰ شخصیت عربی و اسلامی از جمله یوسف قرضاوی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و نمایندگان اقلیت‌های عربی و اسلامی در تعدادی از کشورهای جهان حضور داشتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: