تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۸:۵۴ کد مطلب 97507

راه‌های منتهی به میدان التحریر بغداد بسته شد

یک منبع پلیس عراق از بسته شدن راه های منتهی به میدان التحریر در مرکز بغداد و استقرار گسترده نیروهای امنیتی در برخی مناطق پایتخت همزمان با تظاهرات هواداران مقتدی صدر خبرداد.  به گزارش مشرق، وی به شبکه خبری سومریه نیوز گفت: نیروهای امنیتی همه راه های منتهی به میدان التحریر در مرکز بغداد را […]

یک منبع پلیس عراق از بسته شدن راه های منتهی به میدان التحریر در مرکز بغداد و استقرار گسترده نیروهای امنیتی در برخی مناطق پایتخت همزمان با تظاهرات هواداران مقتدی صدر خبرداد.

 به گزارش مشرق، وی به شبکه خبری سومریه نیوز گفت: نیروهای امنیتی همه راه های منتهی به میدان التحریر در مرکز بغداد را که روز سه شنبه شاهد تظاهرات میلیونی است، بسته اند.

این منبع امنیتی خاطرنشان کرد که نیروهای امنیتی به طور گسترده در شماری از مناطق پایتخت مستقر شده اند.

وی که خواست نامش فاش نشود، گفت: منطقه الباب الشرقی، خیابان السعدون، میدان الطیران، خیابان های النضال، خیام و ابونواس و پل های الجمهوریه و السنک بسته شده است.

این در حالی است که «مقتدی صدر» در فراخوان جدید خود عراقی ها را به برپایی تظاهرات میلیونی در بغداد دعوت کرده است.

وی که از حدود ۲ماه پیش تاکنون با فراخوان های پی درپی هزاران نفر بویژه طرفداران خود را در خیابان های بغداد و اطراف منطقه سبز مستقر کرده، گفته است که با تظاهرات میلیونی پارلمان عراق را برای رای گیری جهت اصلاحات و تشکیل دولت تکنوکرات فارغ از سیستم سهمیه بندی های حزبی و فرقه ای، تحت فشار قرار خواهد داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: