تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۴ کد مطلب 97514

ورود نیروهای عراقی به آخرین پایگاه داعش در «هیت»

نیروهای عراقی پس از درگیری چند روزه با عناصر داعش در منطقه «الدولاب» آخرین پایگاه تروریست‎های داعش در غرب شهر «هیت»، امروز موفق شدند وارد این منطقه شوند.  به گزارش مشرق، نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق در ادامه پیشروی های خود در حومه غربی شهر هیت موفق شدند روستای «دولیه» را پاکسازی کنند. عصر […]

نیروهای عراقی پس از درگیری چند روزه با عناصر داعش در منطقه «الدولاب» آخرین پایگاه تروریست‎های داعش در غرب شهر «هیت»، امروز موفق شدند وارد این منطقه شوند.

 به گزارش مشرق، نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق در ادامه پیشروی های خود در حومه غربی شهر هیت موفق شدند روستای «دولیه» را پاکسازی کنند.

عصر امروز(دوشنبه) نیز نیروهای بسیج مردمی در اقدامی غافلگیرانه با حمله علیه مواضع تروریست های داعش وارد منطقه «الدولاب» شدند و ساعتی قبل توانستند مرکز پلیس و میدان الدولاب آزاد کنند.

منطقه الدولاب از آخرین پایگاه تروریست های داعش در غرب شهر هیت محسوب می شود و در ۷۰ کیلومتری غرب شهر الرمادی واقع شده است.عناصر تروریستی داعش با پیشروی نیروهای عراقی مجبور به عقب نشینی از مرکز منطقه الدولاب شدند.

ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی همچنین موفق شدند مساحتی ۱۲ کیلومتری در حدفاصل شهر الدولاب پاکسازی کنند.در این عملیات تعدادی از خودروهای زرهی تروریست های داعشی منهدم و بیش از ۴۵ تن از آنان کشته یا زخمی شدند‌.

به گزارش فارس،‌ همزمان با پیشروی های ارتش عراق، نیروهای متخصص یگان مهندسی اقدام به خنثی سازی بمب ها در مناطق تازه آزاد شده کردند.

نیروهای عراقی در ادامه توانستند یک تونل به طول ۷۵۰ متر را در منطقه الدولاب کشف و منهدم کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: