تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۱ کد مطلب 97549

دیدار مسئولان گیلان با رهبر معظم انقلاب

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان از سفر مسئولان بلندپایه این استان به تهران برای دیدار مقام معظم رهبری خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدحسین اصغریان صبح امروز در جلسه شهرک‌های صنعتی گیلان با اشاره به عدم حضور استاندار این استان در جلسه مذکور اظهار کرد: جلسه امروز قرار بود به ریاست […]

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان از سفر مسئولان بلندپایه این استان به تهران برای دیدار مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدحسین اصغریان صبح امروز در جلسه شهرک‌های صنعتی گیلان با اشاره به عدم حضور استاندار این استان در جلسه مذکور اظهار کرد: جلسه امروز قرار بود به ریاست محمدعلی نجفی استاندار گیلان برگزار شود، اما استاندار برای دیدار با مقام معظم رهبری در راستای نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید این استان به تهران سفر کرده است.

وی با بیان اینکه نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: این کنگره با برگزاری چهار اجلاسیه فرهنگیان، بانوان، ایثارگران و اصلی برگزار می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان از سفر مسئولان بلندپایه این استان به تهران برای دیدار مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش فارس، اجلاسیه فرهنگیان ۱۱ اردیبهشت، اجلاسیه زنان ۱۲ اردیبهشت‌، اجلاسیه ایثارگران ۱۳ اردیبهشت و ۱۴ اردیبهشت‌ نیز اجلاسیه اصلی کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان برگزار می‌شود.

اجلاسیه‌های مذکور با حضور مقام‌های عالی کشور برگزار می‌شود و پیش از آن نیز یادواره‌های تخصصی شهدا را در ۱۶ شهرستان در حال انجام است.

گیلان دارای ۸ هزار شهید، ۲۲ هزار جانباز و دو هزار و ۷۰۰ آزاده دارد و جزو ۱۰ استان کشور در زمینه ایثار و شهادت است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: