تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۵ کد مطلب 97573

ارائه کمک‌های بهداشتی درمانی سپاه به ۱۳۰۰ نفر از سیل‌زدگان

معاون بهداشت و درمان کل سپاه با اشاره به جاری شدن سیل در برخی نقاط کشور طی چند روز گذشته گفت: سپاه به ۱۳۰۰ نفر از سیل‌زدگان کمک‌های بهداشتی و درمانی ارائه کرد. به گزارش مشرق، سردار احمد عبدالهی، معاون بهداشت و درمان کل سپاه درباره فعالیت‌های سپاه در کمک به سیل‌زدگان اخیر اظهار داشت: […]

معاون بهداشت و درمان کل سپاه با اشاره به جاری شدن سیل در برخی نقاط کشور طی چند روز گذشته گفت: سپاه به ۱۳۰۰ نفر از سیل‌زدگان کمک‌های بهداشتی و درمانی ارائه کرد.

ارائه کمک‌های بهداشتی درمانی سپاه به 1300 نفر از سیل‌زدگانبه گزارش مشرق، سردار احمد عبدالهی، معاون بهداشت و درمان کل سپاه درباره فعالیت‌های سپاه در کمک به سیل‌زدگان اخیر اظهار داشت: سپاه پاسداران رسالت و وظیفه اصلی که بر عهده دارد حفظ انقلاب و دستاوردهای آن است؛ یعنی سپاه مکلف است که در برابر هر آنچه کشور را مورد خطر قرار می‌دهد، وارد عمل شود؛ که ممکن است این خطر، تهدیدی امنیتی و نظامی و یا حتی حوادث غیر مترقبه باشد.

وی افزود: بر این اساس در سیل اخیر که هم در برخی شهرهای شش استان کشور مانند استان‌های ایلام، کرمانشاه، خوزستان، موجب خساراتی شد، با ابلاغیه فرماندهی کل سپاه مقرر شد که برای رفع نیازمندی‌های این استان‌ها هر آنچه می‌توانیم، کمک کنیم.

سردار عبدالهی ادامه داد: لذا در این رابطه معاونت‌های بهداری سپاه در استان‌های سیل‌زده آمادگی خود را برای همکاری با بخش کشوری در راستای کمک به آسیب‌دیدگان از سیل اعلام کردند؛ اما خوشبختانه در پنج استان از شش استان سیل‌زده به علت کمبود خسارات جانی، نیازی به بهره‌گیری از سپاه نبود، و فقط در استان خوزستان که میزان خسارات بیشتر بود، سپاه کمک‌هایی را ارائه کرد؛ بدین ترتیب سپاه در این استان به ۱۳۰۰ نفر کمک‌های بهداشتی و درمانی ارائه کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: