تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۲ کد مطلب 97731

واگن‌هایی که به اسم «سروش» فروخته شدند و اما سروش نبود +فیلم

یکی از شرکت‌های ریلی بزرگ کشور در اقدامی خلاف انصاف و عدالت، در قطارهای مسافری خود، چند واگن بی‌کیفیت را به واگن‌های درجه یک و نو متصل کرده، اما برای همه این واگن‌ها بلیت درجه یک به فروش می‌رساند. گروه اقتصادی مشرق-یکی از شرکت‌های ریلی بزرگ کشور در اقدامی خلاف انصاف و عدالت، در قطارهای […]

یکی از شرکت‌های ریلی بزرگ کشور در اقدامی خلاف انصاف و عدالت، در قطارهای مسافری خود، چند واگن بی‌کیفیت را به واگن‌های درجه یک و نو متصل کرده، اما برای همه این واگن‌ها بلیت درجه یک به فروش می‌رساند.

گروه اقتصادی مشرق-یکی از شرکت‌های ریلی بزرگ کشور در اقدامی خلاف انصاف و عدالت، در قطارهای مسافری خود، چند واگن بی کیفیت را به واگن‌های درجه یک و نو متصل کرده، اما برای همه این واگن‌ها بلیت درجه یک به فروش می‌رساند.

اصل ماجرا را از زبان یکی از مسافران این شرکت بخوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم . در روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ قطار شماره ۳٫٫٫٫ مربوط به شرکت( ب. ر) ساعت ۲۱:۳۵ مشهد را به مقصد تهران کرد.

من به همراه خانواده و دیگر دوستانم که آنها هم با خانواده خود بودند سوار قطار شدیم اما از کیفیت قطار رضایت نداشتیم و احساس کردیم پولی که از ما برای این قطار گرفته اند بیش از کیفیت این قطار است.

ما در کوپه های سالن ۱۰ و ۱۱ قطار بودیم و بعضی از دوستان ما نیز در سالن ۴ قطار بودند.

هنگامی که به دیدار آنها رفتیم مشاهده کردیم کیفیت واگن های ۵ و ۴ و ۳ بسیار بهتر از واگن های ماست به سراغ بلیت هایمان رفتیم. با خود فکر کردیم که شاید بلیت ما با دیگر دوستانمان متفاوت است. اما مشاهده کردیم که بلیت ها و قیمت آن هیچ فرقی نمی کند.

متاسفانه، شرکت ریلی بنیاد بلیت هایی را به عنوان درجه ۱ سروش فروخته بود و مبلغ ۸۵۴۰۰ تومان را از هر مسافر اخذ کرده بود اما فقط سه واگن این قطار دارای کوچه های درجه ۱ سروش بود و مابقی واگن ها، واگن هایی با کیفیت پایین بودند.

از این موضوع به شدت عصبانی شده بودیم که این شرکت به چه زیرکی سر مردم بیچاره کلاه گذاشته است. در کوپه خود نشستیم و منتظر شدیم تا رئیس قطار برای کنترل بلیت ها به کوپه ما بیاید. رئیس آمد و موضوع را با ایشان طرح کردیم ایشان عنوان نمود حق با شماست شرکت بارها این کار را کرده است و ما این موضوع را نیز گزارش کرده ایم اما گوش کسی بدهکار نیست.

به علاوه ما و دوستان خود به بازرسی رجا تماس و اظهارات خود را شرح دادیم اما آنها نیز پیگیر نکردند. شاید رئیس قطار راست گفته باشد  که بعضی از افراد دستشان در یک کاسه است. این فیلم را دست ندهید…

فیلم اظهارات رئیس قطار را از دست ندهید، که اظهارات وی در این خصوص شنیدنی است.

لازم به ذکر است در چند سال اخیر خصوصا پس از روی کار آمدن دولت یازدهم، قیمت بلیت قطار طی چند مرحله افزایش پیدا کرده، اما در این مدت، کیفیت خدمات شرکت های ریلی هیچ بهبودی نیافته است.

اظهارات کامل رئیس قطار و مشخصات کامل شرکت در اختیار مشرق است که در صورت درخواست راه آهن جهت بررسی  و رسیدگی ارائه میشود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: