تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۹ کد مطلب 97791

درخواست های عجیب پرسپولیسی‌ها از بیرانوند

دروازه بان ملی پوش تیم نفت تهران با درخواست های عجیب برخی هواداران پرسپولیس در صفحه اجتماعی خود مواجه شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز: شاید بیراه نباشد اگر علیرضا بیرانوند را یکی از خبرساز ترین فوتبالیست های این فصل بدانیم. وی این هفته یکی از سخت ترین بازی های […]

دروازه بان ملی پوش تیم نفت تهران با درخواست های عجیب برخی هواداران پرسپولیس در صفحه اجتماعی خود مواجه شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز: شاید بیراه نباشد اگر علیرضا بیرانوند را یکی از خبرساز ترین فوتبالیست های این فصل بدانیم. وی این هفته یکی از سخت ترین بازی های دوران ورزشی خود را پیش رو دارد.

بیرانوند که در نیم فصل مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود تا به جای سوشا مکانی به این تیم برود و حتی گفته می شود یکی از گزینه های برانکو ایوانکوویچ برای فصل بعد نیز هست، حالا به سختی مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار گرفته است، آن هم در آستانه دیدار حساس پرسپولیس و نفت و آن هم در حالی که تا حدود زیادی این بازی می تواند تکلیف قهرمانی در این فصل را مشخص کند.

اگر این روزها سری به صفحه اجتماعی بیرانوند بزنید، به راحتی متوجه حضور پرشمار هواداران پرسپولیس و درخواست های بعضا عجیب و باور نکردنی از این بازیکن بشوید.

البته در این بین بسیاری از پرسپولیسی ها هم بودند که عاجزانه تقاضا کرده اند بیرانوند مقابل پرسپولیس کاری نکند که حرف و حدیثی باقی بماند. آنها در کامنت های خود خواسته اند او مردانه بازی کند و بهترین بازی اش را به نمایش بگذارد.

این در حالی است که کادر فنی نفت تهران برای استفاده از این دروازه بان در بازی بزرگ مقابل پرسپولیس تصمیم نهایی خود را گرفته و قطعا از بیرانوند در این بازی استفاده خواهد کرد. با این توضیح که علیرضا منصوریان و دستیارانش اعتماد کامل به این دروازه بان ملی پوش خود دارند.

بیرانوند برای اینکه هر گونه شائبه ای را در خصوص بازی مقابل پرسپولیس از بین ببرد در مصاحبه ای به استقلالی ها قول داده که جلوی گلزنی پرسپولیس را خواهد گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: