تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۸ کد مطلب 97846

سونی: گوشی با صفحه نمایش HDR نمی سازیم

هقته گذشته شایعه شد که گوشی اکسپریا X پریمیوم قرار است جانشین Z5 پریمیوم شود. اکسپریا X پریمیوم قرار بود به خانواده X بپیوندد و مهمترین ویژگی آن نیز مانند بقیه اعضای خانواده، نمایشگر آن بود.  به گزارش مشرق، گفته می‌شد که این گوشی، قرار است اولین محصولی باشد که نمایشگر HDR دارد و می‌تواند […]

هقته گذشته شایعه شد که گوشی اکسپریا X پریمیوم قرار است جانشین Z5 پریمیوم شود. اکسپریا X پریمیوم قرار بود به خانواده X بپیوندد و مهمترین ویژگی آن نیز مانند بقیه اعضای خانواده، نمایشگر آن بود.

 به گزارش مشرق، گفته می‌شد که این گوشی، قرار است اولین محصولی باشد که نمایشگر HDR دارد و می‌تواند ۱ میلیارد رنگ را نشان دهد (مقایسه کنید با گوشی‌های فعلی که توانایی نشان‌دادن ۱۶٫۸ میلیون رنگ را دارند). این نمایشگر دارای آهنگ رفرش ۱۲۰ هرتز، کنتراست ۲۰۰۰:۱ و روشنایی تقریبا دو برابر گلکسی S7 است.
 
البته می‌توان به دو نکته اشاره کرد. اول اینکه، سونی تایوان صریحا از عدم وجود اکسپریا X پریمیوم، سخن نگفته است. پس ممکن است که همچنین گوشی در حال توسعه باشد و فقط این ویژگی‌های رویایی را نداشته است. دوم اینکه ممکن است که شاخه سونی در تایوان در توسعه این گوشی نقشی ندارد و اطلاعات مربوط به آن را ندارد. اگر هیچکدام از این دو فرض درست نباشد، پس می‌توان گفت که این گوشی، زاده تخیلات طرفداران سونی است.

منبع: آی‌تی‌رسان

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: