تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۳ کد مطلب 97848

حمله توییتری سخنگوی نتانیاهو به روحانی

سخنگوی تازه‌وارد نتانیاهو اظهارات حسن روحانی در خصوص مبارزه با داعش را هدف حمله توییتری قرار داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از «الگماینر،» « دیوید کیز،» که به تازگی از سوی بنیامین نتانیاهو—نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی—به عنوان سخنگوی وی برای گفتگو با رسانه‌های خارجی انتخاب شده است، برای دومین بار در سه روز گذشته […]

سخنگوی تازه‌وارد نتانیاهو اظهارات حسن روحانی در خصوص مبارزه با داعش را هدف حمله توییتری قرار داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از «الگماینر،» « دیوید کیز،» که به تازگی از سوی بنیامین نتانیاهو—نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی—به عنوان سخنگوی وی برای گفتگو با رسانه‌های خارجی انتخاب شده است، برای دومین بار در سه روز گذشته اظهارات مقام‌های ایران را در شبکه اجتماعی توییتر مورد انتقاد قرار داد.

او با اشاره به اظهارات حسن روحانی در خصوص روند متوقف کردن داعش از ادامه پیشروی در عراق و سوریه بوسیله ایران در سخنانی مضحک مدعی شد: «خیالمان راحت شد! بیایید بازی کنیم: ایران یا داعش؟»

دیوید کیز سپس با طرح آزمونی توهین‌آمیز متشکل از ۸ پرسش در مقایسه داعش و ایران، نظر کاربران این شبکه اجتماعی را جویا شد.  

او روز جمعه نیز مطلب محمدجواد ظریف با عنوان «چرا ایران به دنبال تقویت بنیه دفاعی خود است» را که در روزنامه واشینگتن‌پست منتشر شده بود، مورد حمله توییتری قرار داد. کیز سال ۲۰۱۳ و در جریان مذاکرات هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی، در وین به ظریف نزدیک شده و ادعاهایی را در خصوص اقدامات تهران مطرح کرده بود.

کیز متولد کالیفرنیا و بزرگ‌شده شهر نیویورک است. او به تازگی جانشین «مارک ریگو،» سخنگوی سابق نتانیاهو، شد. ریگو اکنون سفیر رژیم صهیونیستی در انگلیس است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: