تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۹ کد مطلب 97851

آتش سوزی در کارگاه پوشاک

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: با تلاش آتش نشانان حادثه آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک بدون هیچ مصدومیت خاموش شد. به گزارش مشرق، سید جلال ملکی درباره چزییات این حادثه گفت : ساعت ۱۱:۰۹ امروز حادثه آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک در خیابان نوفل لوشاتو نرسیده به چهار راه […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: با تلاش آتش نشانان حادثه آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک بدون هیچ مصدومیت خاموش شد.

به گزارش مشرق، سید جلال ملکی درباره چزییات این حادثه گفت : ساعت ۱۱:۰۹ امروز حادثه آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک در خیابان نوفل لوشاتو نرسیده به چهار راه امیر اکرم به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی با بیان اینکه محل حادثه در یک ساختمان سه طبقه کارگاهی اتفاق افتاده بود گفت: در یک کارگاه تولیدی پوشاک به وسعت ۴۰ متر مربع در طبقه همکف که مملو از پارچه و لباس بوده آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به کارگاههای همجوار بود.
 
ملکی ادامه داد: به هنگام این حادثه کارگران موفق شده بودند خود را از محل حادثه خارج و در ادامه آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مناسب موفق شدند آتش را مهار و از سرایت به کارگاههای همجوار جلوگیری کنند.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه کارشناسان سازمان آتش نشانی در محل حادثه مشغول بررسی علت این آتش سوزی هستند گفت: متاسفانه بسیاری از کارگاههای تولیدی در محدوده خیابان جمهوری به لحاظ سیم کشی های برقی در شرایط ناایمن قرار دارند و باید به لحاظ ایمنی اتصالات برقی این کارگاهها اقداماتی صورت بگیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: