تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۰ کد مطلب 97862

عکس‌هایی که باعث نقره‌داغ شدن استقلالی‌ها شد

استقلالی ها به دلیل حضور در مراسم افتتاح یک شرکت از سوی اسپانسر خود چند صد میلیون جریمه شدند. به گزارش مشرق، در حالی که باشگاه استقلال از آغاز فصل جاری با انعقاد قراردادی با همراه اول کلیه میدان های تبلیغاتی خود را به این شرکت واگذار کرده بود مجموعه آبی ها موظف است همه […]

استقلالی ها به دلیل حضور در مراسم افتتاح یک شرکت از سوی اسپانسر خود چند صد میلیون جریمه شدند.

به گزارش مشرق، در حالی که باشگاه استقلال از آغاز فصل جاری با انعقاد قراردادی با همراه اول کلیه میدان های تبلیغاتی خود را به این شرکت واگذار کرده بود مجموعه آبی ها موظف است همه برنامه های تبلیغاتی خود را با این اپراتور هماهنگ کند. برای مثال ظاهرا مدیران همراه اول در دقایق پایانی بازی استقلال مقابل فولاد به مدیر رسانه ای آبی ها گفته بودند که بازیکنان حق گفت و گو با رسانه های عمومی در میکسدزون را ندارند. این رویه در بیرون زمین هم به صورت جدی از سوی حامی مالی آبی ها پیگیری می شود. برای مثال اخیرا چند بازیکن استقلال در مراسم افتتاح یک شرکت تجاری حضور یافتند که فیلم و عکس های آن به بیرون درز کرد.

اتفاقی که با واکنش تند مدیران اسپانسر استقلال همراه شد و بر این اساس آنها رای به جریمه بازیکنان حاضر در این مراسم دادند. برای مثال مهدی رحمتی کاپیتان استقلال بابت حضور در این مراسم ۱۲۰ میلیون تومان جریمه شد. سایر بازیکنان هم با درصد های کمتر از قراردادشان کسر شد تا از این پس در چنین مراسمی شرکت نکنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: