تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۴ کد مطلب 97891

حضور رایکارد در سپاهان صحت ندارد

سرمربی سابق بارسلونا و عربستان به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری سپاهان معرفی شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین چرخابی عضو کمیته فنی باشگاه سپاهان، افزود: موضوع سرمربیگری رایکارد در سپاهان صحت ندارد، کمیته فنی با تصمیم هیئت مدیره کارخانه سپاهان اختیار تام در انتخاب سرمربی آینده را دارد. بر […]

سرمربی سابق بارسلونا و عربستان به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری سپاهان معرفی شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین چرخابی عضو کمیته فنی باشگاه سپاهان، افزود: موضوع سرمربیگری رایکارد در سپاهان صحت ندارد، کمیته فنی با تصمیم هیئت مدیره کارخانه سپاهان اختیار تام در انتخاب سرمربی آینده را دارد.

بر این اساس تاکنون تصمیمی برای فصل آینده گرفته نشده است.
 
وی در ادامه عنوان کرد: کمیته فنی باشگاه سپاهان چند گزینه برای سرمربیگری فصل آینده تیم در نظر دارد اما مذاکره با گزینه‌ها بعد از پایان فصل صورت می‌گیرد و تا آن زمان زاغی‌نژاد سرمربی تیم است.
 
چرخابی بیان کرد: اگر قصد جذب مربی خارجی داشته باشیم در آن صورت مربی ای در حد برانکو می‌آوریم، معتقدم برانکو بهترین مربی که تاکنون به ایران آمده است.
 
عضو کمیته فنی اظهار کرد: من در مورد مذاکره باشگاه سپاهان با رایکارد اطلاعی ندارم اما کمیته فنی درباره سرمربی فصل آینده تصمیم‌ می‌گیرد و اعضای کمیته تاکنون مذاکره‌ای با رایکارد نداشتند.

وی بیان کرد: در جلسه کمیته فنی بیان شد مربی خارجی در حد برانکو جذب شود و به گزینه خاصی اشاره نشد.
 
چرخابی تصریح کرد: شایعات زیاد اطراف تیم سپاهان باعث شد که تیم به حاشیه برود و مدیریت نتواند به خوبی تیم را اداره کند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال کمیته فنی تاکنون در مورد سرمربی آینده تصمیم نگرفته است و بعد از پایان فصل در مورد این موضوع تصمیم گرفته می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: