تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۲ کد مطلب 97908

درخواست افشارزاده از سازمان لیگ

سرپرست باشگاه استقلال از سازمان لیگ خواست تا دیدار استقلال – سایپا با نظارت هر چه بهتر شورای تامین و سازمان لیگ برگزار شود. به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده ضمن بیان اینکه باید در هفته‌های پیش‌رو توجه و نظارت بیشتری روی بازی‌های لیگ برتر باشد، اظهار داشت: به هفته‌های پایانی لیگ برتر رسیده‌ایم و همه […]

سرپرست باشگاه استقلال از سازمان لیگ خواست تا دیدار استقلال – سایپا با نظارت هر چه بهتر شورای تامین و سازمان لیگ برگزار شود.

به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده ضمن بیان اینکه باید در هفته‌های پیش‌رو توجه و نظارت بیشتری روی بازی‌های لیگ برتر باشد، اظهار داشت: به هفته‌های پایانی لیگ برتر رسیده‌ایم و همه تیم‌ها شرایط حساسی را سپری می‌کنند. رقابت در این هفته‌ها بسیار فشرده و نزدیک به‌هم است و اگر در انتخاب ورزشگاه‌های میزبان دقت نشود، حوادث غم‌انگیز و تأسف‌آور دوباره تکرار خواهد شد.

وی افزود: از شورای تأمین امنیت می‌خواهیم تا در خصوص ورزشگاه برگزارکننده دیدار استقلال – سایپا بهترین تصمیم را بگیرد. درخواست ما از سازمان لیگ این است که نسبت به این موضوع انعطاف بیشتری داشته باشد، چرا که بحث امنیت در دیدارهای حساس لیگ برتر بر همه چیز اولویت دارد. به این ترتیب ما خواهان برگزاری بازی با نظارت هرچه بهتر شورای تأمین و سازمان لیگ در مصاف با سایپا هستیم.

تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه تختی به مصاف سایپا خواهد رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: