تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۰ کد مطلب 97926

فروش بادیگارد به ۵ میلیارد رسید

فیلم سینمایی “بادیگارد” در سینماهای کشور بیش از ۵ میلیارد فروش کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، فروش فیلم سینمایی «بادیگارد» در سینماهای کشور از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد. اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا از ۲۶ اسفند سال ۱۳۹۴ آغاز شده و تا امروز توانستi در تهران حدود ۳.۵ […]

فیلم سینمایی “بادیگارد” در سینماهای کشور بیش از ۵ میلیارد فروش کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، فروش فیلم سینمایی «بادیگارد» در سینماهای کشور از مرز ۵ میلیارد تومان عبور کرد. اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا از ۲۶ اسفند سال ۱۳۹۴ آغاز شده و تا امروز توانستi در تهران حدود ۳.۵ میلیارد و در شهرستان ها بیش از ۱.۶ میلیارد تومان فروش داشته باشد.

با توجه به استقبال مردمی از فیلم های نوروزی امسال، اکران «بادیگارد» به عنوان سرگروه در تهران تا نیمه اردیبهشت ادامه خواهد داشت و پس از آن با تعداد سینماهای کمتری در تهران اکران خواهد شد. ضمن آن که اکران این فیلم در شهرستان ها نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

«بادیگارد» داستان محافظی را روایت می کند که محافظت از یکی از شخصیت های مطرح نظام را بر عهده دارد اما به دلیل حوادثی متوجه می‌شود که او بیش از آن که به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است. محافظ شخصی دچار تشکیک می‌شود.

پرویز پرستویی برای بازی در این فیلم توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر را از آن خود کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: