تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۰۷:۲۰ کد مطلب 98086

همراه با مسافران ریو (۲)؛ مهدی خدابخشی

مهدی خدابخشی، هوگوپوش خوش تکنیک تکواندو ایران موفق شد از طریق سیستم رنکینگ جواز حضور در المپیک ریو را کسب کند. گروه ورزشی مشرق-تا کنون ۴۳ نماینده از ایران در رشته های مختلف موفق به رزرو بلیط ریو شده اند که مهدی خدابخشی (۲۵ساله) نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم تکواندوی کشورمان یکی از آنهاست. مهدی خدابخشی […]

مهدی خدابخشی، هوگوپوش خوش تکنیک تکواندو ایران موفق شد از طریق سیستم رنکینگ جواز حضور در المپیک ریو را کسب کند.

گروه ورزشی مشرق-تا کنون ۴۳ نماینده از ایران در رشته های مختلف موفق به رزرو بلیط ریو شده اند که مهدی خدابخشی (۲۵ساله) نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم تکواندوی کشورمان یکی از آنهاست.

مهدی خدابخشی هم با درخشش در رقابت های گرند پری موفق شد از طریق سیستم رنکینگ جواز حضور در المپیک را کسب کند.فدراسیون جهانی تکواندو پس از پایان مسابقات فینال گرندپری اسامی ۲۴ ورزشکاری که موفق به کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند را اعلام کرد و به این ترتیب خدابخشی نماینده ایران در این وزن خواهد بود.

همراه با مسافران ریو (2)؛ مهدی خدا بخشی

 در سیتم رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو نفرات اول تا ششم هر وزن در المپیک ریو حضور خواهند داشت که البته باتوجه به اینکه هر کشور مجاز به استفاده از یک نفر در هر وزن بود، ایران در وزن سوم، دو نماینده داشت (خدابخشی و حجی زواره) که مهدی خدابخشی با رنکینگ نخست سهمیه بازیهای ریو را بدست آورد.

همراه با مسافران ریو (2)؛ مهدی خدا بخشی

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: