تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱ کد مطلب 98103

اولین جدال منصوریان و شاگردش پس از ۱۱ ماه

هافبک تاثیرگذار پرسپولیس در میانه میدان تیم برانکو ایوانکوویچ بالاخره به تیم سابقش نفت رسید. گروه ورزشی مشرق – کمال کامیابی‌نیا خاطرات خوشی از نفت و سرمربی استقلالی این تیم علیرضا منصوریان دارد. کمال می‌گوید پیشرفت‌هایش را مدیون علی‌منصور آبی‌هاست که فصل قبل از روی نیمکت نفت هدایتش می‌کرد. کمال که از نفت به پرسپولیس […]

هافبک تاثیرگذار پرسپولیس در میانه میدان تیم برانکو ایوانکوویچ بالاخره به تیم سابقش نفت رسید.

گروه ورزشی مشرق – کمال کامیابی‌نیا خاطرات خوشی از نفت و سرمربی استقلالی این تیم علیرضا منصوریان دارد. کمال می‌گوید پیشرفت‌هایش را مدیون علی‌منصور آبی‌هاست که فصل قبل از روی نیمکت نفت هدایتش می‌کرد.

کمال که از نفت به پرسپولیس آمد مثل نفت منصوریان به یک وزنه در میانه میدان سرخپوشان تبدیل شد.

البته این«وزنه» بعد از اینکه در تقابل با استقلال اهواز(هفته دوازدهم) سه‌اخطاره شد بازی رفت پرسپولیس برابر تیم سابقش نفت را از دست داد.

به این ترتیب کمال دیروز نفتی‌ها پنجشنبه برای اولین‌بار مقابل سرمربی و تیم سابقش به میدان خواهد رفت.

* ۶۱بازی نفتی و ۳گل 

کمال کامیابی‌نیا که گل سه‌امتیازی‌اش برابر ملوان(هفته۲۵) زمینه صعود پرسپولیس به صدر را فراهم کرد، در ادوار سیزدهم و چهاردهم لیگ‌برتر برای نفت توپ زد. کمال طی دو فصل یادشده ۶۱مرتبه پیراهن این تیم تهرانی را در لیگ‌های برتر ایران و قهرمانان آسیا بر تن کرد تا چهار هزار و ۵۲۵دقیقه برای نفت به میدان برود.

این هافبک دفاعی طی این مدت چهار گل به ثمر رساند در حالی که سه گل آخر او در زمان مربیگری علیرضا منصوریان درون دروازه رقبای نفت کاشته شد.

* ۱۱ماه گذشت

هافبک دفاعی تیم منصوریان در لیگ چهاردهم با نظر علی‌منصور در ۳۴بازی فصل و لیگ قهرمانان به میدان آمد در حالی که ۲۹مرتبه وارد ترکیب اصلی نفت شد.

کمال فصل قبل در دو جبهه داخلی و بین‌المللی برای نفت منصوریان دو هزار و ۵۰۲دقیقه توپ زد که حاصل زدن سه گل به استقلال‌‌ خوزستان، سپاهان و ذوب‌آهن بود. آخرین بازی لیگ‌برتری‌ کامیابی‌نیا برای نفت در ایستگاه سی‌ام فصل قبل به ثبت رسید. آنجا که نفت در دیدار پرحاشیه‌اش برابر تراکتورسازی، تبریزی‌ها را ۳-۳ متوقف کرد و عامل قهرمانی سپاهان شد.

کمال آخرین‌بار پیراهن نفت را یک دقیقه بر تن کرد. چهارشنبه شش خردادماه سال۱۳۹۴ تیم منصوریان با قبول شکست ۲ بر یک برابر میزبانش الاهلی عربستان هم راهی مرحله یک‌ چهارم‌ نهایی لیگ قهرمانان می‌شد که کمال در دقیقه۹۳ بازی جای سیامک کوروشی وارد زمین شد.

در واقع کمال آخرین‌بار- دقیقا- ۱۱ماه قبل پیراهن نفت را بر تن کرد و پس از آن راهی پرسپولیس شد تا پنجشنبه برای نخستین‌بار دوباره کنار نفتی‌ها قرار بگیرد و البته این‌مرتبه به عنوان رقیب.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: