تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۱ کد مطلب 98107

ترامپ و کلینتون در آستانه پیروزی در انتخابات

دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزدهای پیشتاز حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات، در ادامه مرحله رقابت های درون حزبی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در چند ایالت دیگر در آستانه پیروزی قرار گرفتند. به گزارش مشرق، دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزدهای پیشتاز دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا […]

دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزدهای پیشتاز حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات، در ادامه مرحله رقابت های درون حزبی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در چند ایالت دیگر در آستانه پیروزی قرار گرفتند.

به گزارش مشرق، دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزدهای پیشتاز دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه رقابت های درون حزبی، در چند ایالت دیگر در آستانه پیروزی قرار گرفتند. 

شبکه خبری ان بی سی نیوز پیش بینی کرده دونالد ترامپ در تمام پنج ایالتی که رأی گیری حزب جمهوری خواه در آن برگزار شده به پیروزی خواهد رسید. پیروزی ترامپ در این ایالت ها شامل دلوار، کانکتیکات، رود آیلند، مریلند و پنسیلوانیا، مسیر این میلیاردر جنجالی برای رسیدن به ۱۲۳۷ وکیل انتخاباتی لازم جهت معرفی به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه را هموارتر خواهد کرد.

رقابت میان نامزدهای حزب دموکرات هم در همین ۵ ایالت در جریان است. بر اساس نتایج اولیه هیلاری کلینتون در ایالت های پنسیلوانیا، مریلند و دلوار در آستانه پیروزی قرار دارد. در ایالت «رود آیلند»، پیروزی برنی سندرز، تقریباً قطعی است. ضمن اینکه سندرز در ایالت کانکتیکات هم از رقیبش پیشی گرفته است.

اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: