تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰ کد مطلب 98153

کشف ۱میلیون و ۹۰۰ هزار دلار قاچاق از مخزن سی ان جی

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف محموله بزرگ ارز خارجی به ارزش یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار خبر داد. به گزارش مشرق، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در تشریح این خبر اظهارداشت: در راستای تحقق شعار سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، قرارگاه جهادی مبارزه با قاچاق کالا و کالای قاچاق در استان تشکیل  […]

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف محموله بزرگ ارز خارجی به ارزش یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در تشریح این خبر اظهارداشت: در راستای تحقق شعار سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، قرارگاه جهادی مبارزه با قاچاق کالا و کالای قاچاق در استان تشکیل  شد که به تا کنون اقدام خوبی در این راستا با تلاش ماموران انتظامی در سطح استان صورت گرفته است.  
 
وی افزود: روز گذشته ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان حین گشت زنی در محور سنندج – همدان به یک دستگاه خودروی سواری “پژو روآ” مشکوک و بلافاصله آن را متوقف کردند.  
 
سردار مهدیان نسب بیان داشت: ماموران در بازرسی دقیق و فنی از خودرو مقدار قابل توجهی ارز از نوع دلار آمریکا به صورت بسته بندی که به طور ماهرانه ای در کپسول سی ان جی خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.  
 
این مقام ارشد انتظامی استان همدان ادامه داد: پس از کشف و شمارش ارز، تعداد ۱۸هزار و ۹۹۶برگ ۱۰۰دلاری و ۸ برگ ۵۰دلاری در مجموع یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار به ارزش ۶۶میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال ارز قاچاق از خودرو کشف شد.  
 
سردار مهدیان نسب در خاتمه گفت: متهمان به همراه پرونده  برای رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: