تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۹ کد مطلب 98161

هلاکت ده‌ها تروریست داعش در الانبار وغرب بغداد

نیروهای وابسته به فرماندهی عملیات بغداد در عملیات نظامی خود علیه داعش در الانبار وغرب بغداد پایتخت بغداد موفق به هلاکت دهها تروریست داعش وپیشروی در چند منطقه شدند.  به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری الشرق الاوسط، نیروهای لشگر پیاده ۱۴ ارتش عراق با پیشروی در مناطق الکرمه والبوشجل وناظم در الانبار توانستند ۷۷ […]

نیروهای وابسته به فرماندهی عملیات بغداد در عملیات نظامی خود علیه داعش در الانبار وغرب بغداد پایتخت بغداد موفق به هلاکت دهها تروریست داعش وپیشروی در چند منطقه شدند.

 به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری الشرق الاوسط، نیروهای لشگر پیاده ۱۴ ارتش عراق با پیشروی در مناطق الکرمه والبوشجل وناظم در الانبار توانستند ۷۷ تروریست را کشته و۹ خودروی مجهز به اسلحه تیربار و۷ موضع داعش را منهدم و۶۹ بمب را خنثی کنند.

نیروی هوایی ائتلاف همزمان با عملیات نیروهای پیاده ۱۴ توانستند ۱۶ تروریست را به هلاکت رسانده ۵و موضع داعش در شمال غرب بغداد را منهدم کنند.

نیروهای واکنش سریع نیز در این عملیات شش تروریست داعش را کشته و دو کارگاه بمب گذاری تروریست ها را در دو منطقه السجر والفلوجه در الانبار منهدم کردند.

فرماندهی عملیات الجزیره در حمله توپخانه ای خود ۱۳ تروریست را در منطقه الدولاب در غرب الرمادی به هلاکت رساند.

عراق از ۱۹ خرداد ماه سال گذشته (۹۳) تاکنون با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب خود توسط گروهک تروریستی داعش مواجه بوده است؛ در چند ماه اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شده اند چند شهر این کشور از جمله الرمادی و تکریت را از دست تروریست های تکفیری داعش آزاد کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: