تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 98189

رستوران نفرین شده با روح سرگردان ۶ زن و مرد + عکس

این رستوران طی سال‌های اخیر شاهد ۶ خودکشی بوده است و همه این از جان‌گذشتگان خود را به بالکن رستوران رسانده و از آنجا خود را به پایین پرت کرده‌اند. به گزارش مشرق، این رستوران طی سال‌های اخیر شاهد ۶ خودکشی بوده است و همه این از جان‌گذشتگان خود را به بالکن رستوران رسانده و […]

این رستوران طی سال‌های اخیر شاهد ۶ خودکشی بوده است و همه این از جان‌گذشتگان خود را به بالکن رستوران رسانده و از آنجا خود را به پایین پرت کرده‌اند.

به گزارش مشرق، این رستوران طی سال‌های اخیر شاهد ۶ خودکشی بوده است و همه این از جان‌گذشتگان خود را به بالکن رستوران رسانده و از آنجا خود را به پایین پرت کرده‌اند. در پی آخرین خودکشی، مسئولان رستوران شرایط امنیتی رستوران را بالا برده‌اند و با ایجاد نرده‌ای بلند دور بالکن رستوران و کار گذاشتن دوربین‌های مداربسته در اطراف آن، خواسته‌اند مانع تکرار خودکشی‌ها بشوند.
 
 
قربانیان شامل «مایک هالینگ» (در سال ۲۰۰۷)، «مک درمیند» در سال (۲۰۱۵)، «نیکولا مبرچت» در سال (۲۰۱۲)، «ریچارد فورد» در سال (۲۰۰۷)، «آنجول مالا» و شخص دیگری بوده که هر ۶ قربانی قبل از پرش از بالکن رستوران ابتدا سفارش غذا داده‌اند و درنهایت به پایین پریده‌اند.
 
 
  رستوران نفرین شده با روح سرگردان ۶ زن و مرد + عکس

 
برخی از اهالی این منطقه اعتقاد دارند که روح سرگردان این ۶ تن در این رستوران حضور دارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: