تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۸ کد مطلب 98214

روایت همسر شهیدمدافع‌حرم از توهین فائزه هاشمی و محافظانش به ایشان

: همسر سردار شهید هادی کجباف‌زاده در یادواره شهدای مدافع حرم خرم آباد از برخرود توهین ‌آمیز فائزه هاشمی و محافظانش با خود خبر داد. به گزارش میدان ۷۲ از رجانیوز  همزمان با حضور دیروز  فائزه هاشمی برای سخنرانی تبلیغاتی انتخاباتی اصلاح‌طلبان در خرم‌آباد که  با اعتراض گسترده مردم روبرو شد؛ یادواره شهدای مدافع‌حرم در […]

: همسر سردار شهید هادی کجباف‌زاده در یادواره شهدای مدافع حرم خرم آباد از برخرود توهین ‌آمیز فائزه هاشمی و محافظانش با خود خبر داد.

به گزارش میدان ۷۲ از رجانیوز  همزمان با حضور دیروز  فائزه هاشمی برای سخنرانی تبلیغاتی انتخاباتی اصلاح‌طلبان در خرم‌آباد که  با اعتراض گسترده مردم روبرو شد؛ یادواره شهدای مدافع‌حرم در این شهر نیز با حضور جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس برگزار شد. همسر سردارشهید هادی کجباف‎‌زاده در سخنان خود به حضورش در سالن سخنرانی فائزه هاشمی و اعتراضش به او اشاره کرد و گفت: میکروفن را گرفتم و گفتم من همسر شهید مدافع حرم هستم که به زور میکروفن رو از من گرفتند و زشت ترین دشنام ها را به ما دادند.

همسر شهید کجباف گفت:
وقتی وارد خرم آباد شدم و متوجه شدم که یک فتنه گر قرار است سخنرانی کند خیلی ناراحت شدم.چرا باید یک فتنه گر که کارنامه ی سیاهی دارد مجوز سخنرانی داشته باشد.چرا بخاطر این زن فتنه گر باید اسپری به صورت بچه های حزب اللهی  پاشیده شود.


من  داخل سالن همایش رفتم و خیلی محترمانه به فائزه هاشمی گفتم میخواهم یک سوال از تو بپرسم،  این جمله را ۳ مرتبه تکرار کردم که روی خود رو برگرداند و محافظینش با بی احترامی تمام با من برخورد کردند و من را پرت کردند.می خواستم سوال بپرسم شما از این ممکلت چی می خواهید؟میکروفن را گرفتم و گفتم من همسر شهید مدافع حرم هستم که به زور میکروفن رو از من گرفتند و زشت ترین دشنام ها را به ما دادند

 

 1. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوره ی حمایت بی دریغانه دولت از ایشان است خدا به داد مملکت برسد

 2. خادم ولایت :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خداوند نابود کند تمام دشمنان انقلاب ودشمنان امام خامنه ای را
  وخدا توفیق دهد به یاری کنندگان اسلام و رحمت کندشهدای مدافع حرم ما را وبا امام حسین همنشینشان کند.
  انشاالله

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: