تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۱ کد مطلب 98274

آخرین اخبار از شکایت سیاه‌جامگان از راه‌آهن

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان گفت: قرار است روز یکشنبه به پرونده شکایت ما از راه‌آهن رسیدگی شود. به گزارش مشرق، محمدرضا عباسی در خصوص وضعیت تیم سیاه‌جامگان اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان روحیه بسیار خوبی دارند و در تمرینات با انگیزه ظاهر شده‌اند. امروز عصر ساعت یک و ۳۰ دقیقه به سمت تهران خواهیم آمد […]

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان گفت: قرار است روز یکشنبه به پرونده شکایت ما از راه‌آهن رسیدگی شود.

به گزارش مشرق، محمدرضا عباسی در خصوص وضعیت تیم سیاه‌جامگان اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان روحیه بسیار خوبی دارند و در تمرینات با انگیزه ظاهر شده‌اند. امروز عصر ساعت یک و ۳۰ دقیقه به سمت تهران خواهیم آمد و پس از آن به قم خواهیم رفت. امیدوارم بازی خوبی مقابل صبا انجام دهیم و با پیروزی ما همراه باشد.

وی افزود: ۳ فینال در پیش داریم و باید با تمام توان در میدان حاضر شویم تا دل مردم شاد شود. امیدوارم با موفقیت در این بازی‌ها سرانجام در لیگ باقی بمانیم و هواداران هم از تیم راضی باشند.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در مورد رای کمیته انضباطی در مورد پرونده شکایت از راه‌آهنی‌ها یادآور شد: تاکنون کمیته انضباطی ۲ زمان برای برگزاری این جلسه اعلام کرده است اما راه‌آهنی‌ها در این جلسات شرکت نکرده‌اند. قرار است روز یکشنبه این جلسه برگزار شود و در صورتی که راه‌آهنی‌ها در این جلسه حاضر نشوند مسئولان کمیته انضباطی اعلام کرده اند که رای را صادر می‌کنیم.

عباسی در مورد اینکه در صورت عدم صدور رای به فیفا شکایت خواهند کرد گفت: نمی‌دانم این مسئله را چه کسی گفته است. اگر واقعا مدارک راه‌آهنی‌ها برای کمیته انضباطی متقن باشد رای به نفع آنها صادر می‌شود و در غیر این صورت در ایران به این مسئله رسیدگی خواهد شد. لزومی ندارد که این پرونده را در بیرون از کشور مطرح کنیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در مورد اینکه آیا پاداش پیروزی مقابل تراکتورسازی به بازیکنان پرداخت شده یا خیر گفت: قرار است امشب در اردو این پاداش پرداخت شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: