تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۴ کد مطلب 98292

جزییات شهادت ۲ مامور ناجا و یک سرباز در خاش + عکس

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عاملان حمله مرگبار به ماموران انتظامی ۴ تن بودند که هم اکنون تحت تعقیب قرار دارند. به گزارش مشرق، سردار حسین رحیمی در خصوص شهادت ۳ مامور در شهر خاش، بیان داشت:‌ با تیراندازی افراد مسلح به سمت ماموران انتظامی که در حال ارائه خدمات پلیسی(ایست بازرسی فلکه پسته) […]

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عاملان حمله مرگبار به ماموران انتظامی ۴ تن بودند که هم اکنون تحت تعقیب قرار دارند.

به گزارش مشرق، سردار حسین رحیمی در خصوص شهادت ۳ مامور در شهر خاش، بیان داشت:‌ با تیراندازی افراد مسلح به سمت ماموران انتظامی که در حال ارائه خدمات پلیسی(ایست بازرسی فلکه پسته) به مردم بودند، ۳ تن از همکارانم شهید و یک تن دیگر مجروح شدند.
 
وی با اشاره به اینکه ساعت ۲۱ شب گذشته این حادثه دلخراش رخ داد، افزود: در راستای ارتقای امنیت خاش ۴ تن از همکاران انتظامی از سوی سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵  که با پلاک مخدوش به صورت خلاف جهت در حرکت بودند مورد حمله قرار گرفتند.
 

 
این مقام ارشد انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: به دنبال تیراندازی اشرار ۲ تن از پرسنل ناجا با هویت “گروهبان یکم مجید جوئینی” و “گروهبان یکم ابوالفضل خمر” شهید و ۲ سرباز وظیفه با هویت”سجاد عبدالهی” و “عباس چراغی” مجروح شدند.

جزییات شهادت 2 مامور ناجا و یک سرباز در خاش + عکس

 
گفتنی است، شنیده‌ها حکایت می‌کند، که عاملان تیراندازی شناسایی و پلیس در یک قدمی دستگیری آنان قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: