تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۸ کد مطلب 98320

متهم قتل ستایش شنبه به دادسرا می‌آید

دادستان عمومی و انقلاب ورامین با اشاره به اینکه پزشکی قانونی سن شناسنامه‌ای متهم به قتل ستایش قریشی را تایید کرده است گفت: متهم شنبه برای دفاع آخر به دادسرای ورامین می‌آید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابوالقاسم مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس،‌درباره نتیجه کمیسیون پزشکی قانونی گفت: […]

دادستان عمومی و انقلاب ورامین با اشاره به اینکه پزشکی قانونی سن شناسنامه‌ای متهم به قتل ستایش قریشی را تایید کرده است گفت: متهم شنبه برای دفاع آخر به دادسرای ورامین می‌آید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابوالقاسم مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس،‌درباره نتیجه کمیسیون پزشکی قانونی گفت: نظریه کمیسیون پزشکی قانونی امروز به دادسرای ورامین واصل شد.

وی افزود: بر اساس نظر پزشکی قانونی سن شناسنامه‌ای متهم تایید شده که عبارت است از تولد متهم در تاریخ آذر ماه سال ۷۸٫

مرادطلب درخصوص اینکه آیا پزشکی قانون موضوع تجاوز و همچنین علت تامه مرگ را اعلام کرده است یا خیر گفت: از آنجا که کیفرخواست محرمانه است نمی‌توان درخصوص این موضوعات اظهارنظر کرد.

وی تصریح کرد: روز شنبه متهم به دادسرای ورامین فراخوانده شده است تا از وی دفاع آخر اخذ شده و سپس با صدور کیفرخواست در اوایل هفته پرونده به دادگاه کیفری شماره یک ارجاع شود.

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: دادسرای ورامین در هنگام صدور کیفرخواست اتهام متهم را قتل عمد دانسته اما برای سایر جنبه‌های پرونده قرار عدم صلاحیت صادر کرده و پرونده را به دادگاه کیفری استان تهران می فرستد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: