تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۳ کد مطلب 98345

هوندا در حال طراحی یک موتور جدید +عکس

هوندا در حال کار بر روی یک موتور کاملا جدید و مفهومی برای سال ۲۰۱۷ است. به گزارش مشرق، سایت گرند پری نوشت و به ادعای اتو موتور اند  اسپورت آلمان نوشت: علی رغم اینکه موتور شریک هوندا یعنی مک لارن پس از استارت فاجعه بار در سال ۲۱۰۵ در این فصل پیشرفت محسوسی داشته […]

هوندا در حال کار بر روی یک موتور کاملا جدید و مفهومی برای سال ۲۰۱۷ است.

هوندا در حال طراحی یک موتور جدید +عکسبه گزارش مشرق، سایت گرند پری نوشت و به ادعای اتو موتور اند  اسپورت آلمان نوشت: علی رغم اینکه موتور شریک هوندا یعنی مک لارن پس از استارت فاجعه بار در سال ۲۱۰۵ در این فصل پیشرفت محسوسی داشته است،  کماکان هوندا به طراحی موتور جدید برای فصل آینده مشغول است.
راننده بریتانیایی مک لارن -هوندا، جنسون باتن در این باره می گوید:

ماشین حس خوبی به من می دهد و قطعا ما در مسیر درستی قرار داریم. اما ما باید به تلاش ادامه داده و به سختی کا رکنیم تا شاهد پیشرفت های بیشتر در این زمینه باشیم.

با این که مک لارن-هوندا نسبت به ابتدای فصل وضع بهتری دارد اما در مسیر مستقیم شانگهای در گرند پری چین مشخص شد که قدرت موتور تیم های مرسدس و فراری برتری را رقم می زند.

اتو موتور اند اسپورت آلمان می گوید که در گرند پری کانادا قدرت موتور ماشین مک لارن افزایش خواهد یافت. این افزایش قدرت با جاگذاری یک سیستم فوق پیشرفته ساخت مرسدس در قسمت احتراق و سوخت رسانی موتور،  توسط شرکت هوندا انجام می گیرد.

مایکل اشمیت می گوید که اکنون هوندا کاملا مطمئن است که جاگذاری واحد توربو در موتور احتراق چندگانه داخلی وی ۶ اشتباه است.

او در این باره گفت: مشکل این جا است که آماده شدن موتور جدید تا سال ۲۰۱۷ طول می کشد.

هوندا در حال طراحی یک موتور جدید +عکس

هوندا در حال طراحی یک موتور جدید +عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: