تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۱ کد مطلب 98354

تعریف و تمجید عجیب افشارزاده از لیدرها

سرپرست باشگاه استقلال چند روز پس از شعارهای گروهی از هواداران این تیم علیه خود در دیدار مقابل فولاد، با انتشار پیامی به شکلی عجیب از لیدرهای این باشگاه تعریف و تمجید کرد. به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده طی پیامی از زحمات کانون مشوقین این باشگاه تشکر کرد.در این پیام آمده است: «به نام خداوند […]

سرپرست باشگاه استقلال چند روز پس از شعارهای گروهی از هواداران این تیم علیه خود در دیدار مقابل فولاد، با انتشار پیامی به شکلی عجیب از لیدرهای این باشگاه تعریف و تمجید کرد.

به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده طی پیامی از زحمات کانون مشوقین این باشگاه تشکر کرد.در این پیام آمده است:

«به نام خداوند بخشنده مهربان
استقلال تهران، این تیم بزرگ و محبوب و پرافتخار ایران و آسیا، همواره با تکیه یار دوازدهم خود که هواداران پرشور، فهیم و بی ادعای آبی به حساب می‌آیند، در عرصه فوتبال ایران و پهنه قاره کهن، افتخارآفرینی کرده است. نقش مشوقان باشگاه استقلال در موفقیت‌های این باشگاه ۷۰ ساله انکارناپذیر است و تفاوت تیم‌های مردمی، ریشه‌دار و محبوب فوتبال با دیگر تیم‌ها و حدفاصل آن‌ها، تها یک کلمه است، هوادار.

به یقین، ترنم سرودهای آبی در ورزشگاه‌ها که علاوه بر دادن انگیزه به بازیکنان استقلال، لرزه بر اندام حریفان آبی‌ترین تیم دنیا می‌اندازد، یا تلاش برای سر دادن غریو پرشور تماشاگران حامی استقلال، چه زمانی که این تیم عقب است و نیاز به جبران نتیجه دارد، چه هنگامی که از حریفان پیش می‌افتد، از بارزترین نمونه‌های فعالیت مشوقین و در راس آن‌ها لیدرهای زحمتکش باشگاه استقلال است.

همچنین سامان دادن به حامیان استقلال برای تشویق هرچه بهتر تیم و تلاش برای خنثی کردن، توطئه برخی سودجویان که با شعارهای جهت‌دار سعی در تخریب وجهه استقلال برای ضربه زدن به این تیم و رسیدن به اهداف شخصی خود دارند هم از نمودهای برجسته فعالیت این قشر زحمتکش در حمایت از پرافتخارترین تیم باشگاهی فوتبال ایران در آسیاست.

مدیریت باشگاه استقلال تهران به این وسیله از زحمات کانون مشوقین این تیم، به ویژه لیدرهای باشگاه استقلال که از دیرباز، در سرما و گرما، در ایران و خارج از کشور، هنگام موفقیت و هنگام شکست، همیشه یاور استقلال بوده‌اند قدردانی می‌کند.

امید است با توجه به شرایط حساس و ویژه استقلال در سه هفته پایانی لیگ پانزدهم و فینال جام حذفی و نیاز مبرم بازیکنان، کادر فنی و هیأت مدیره استقلال به همراهی و همدلی هواداران تیم در این برهه سرنوشت‌ساز، بار دیگر سکوهای آبی با حضور اعضای محترم کانون مشوقین استقلال به اصلی ترین جبهه حمایت از تیم در این نبردها تبدیل شود.

با احترام دوباره بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: