تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۶ کد مطلب 98369

جزئیات اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان‌بهزیستی

این وام به تمام اقشار جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی از جمله بانوان آسیب دیده،گروه های معلول جسمی و ذهنی و … تعلق می گیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهناز کاشی رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور ؛ در خصوص اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان این سازمان اظهار داشت:این وام ها از محل بند […]

این وام به تمام اقشار جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی از جمله بانوان آسیب دیده،گروه های معلول جسمی و ذهنی و … تعلق می گیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهناز کاشی رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور ؛ در خصوص اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان این سازمان اظهار داشت:این وام ها از محل بند ج تبصره ۱۶ قانون بودجه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی اعطا می شود.
 

وی گفت: این وام به تمام اقشار جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی از جمله بانوان آسیب دیده،گروه های معلول جسمی و ذهنی و … تعلق می گیرد.

به گفته ی کاشی افراد قبل از درخواست وام باید آماده سازی شغلی داشته باشند و حتما در دوره های آموزش کسب و کار سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده باشند.

رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: افراد متقاضی پس از تشکیل پرونده به بانک عامل معرفی شده و مبلغ وام را دریافت می کنند.

کاشی سقف وام خوداشتغالی را ۱۵ میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: بازپرداخت این وام ۵ ساله و با کارمزد ۴ درصد محاسبه می شود.

وی گفت:تا کنون ۷۲۴ طرح کارفرمایی از محل بند ج تبصره ۱۶ به بانک های عامل معرفی شده اند که متاسفانه تنها ۱۳۸ طرح اعتبار لازم را دریافت کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: