تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۲ کد مطلب 98371

تأکید سازمان لیگ به برگزاری دیدار اهواز در تختی

با وجود نامه فرماندار اهواز، مسئولان سازمان لیگ تأکید دارند که دیدار استقلال خوزستان و راه‌آهن در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد. به گزارش مشرق، پس از اتفاقات دیدار تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس، فرماندار اهواز در نامه‌ای به هیئت فوتبال استان خوزستان اعلام کرد تا اطلاع ثانوی مسابقه‌ای در این ورزشگاه برگزار نشود. کاظم […]

با وجود نامه فرماندار اهواز، مسئولان سازمان لیگ تأکید دارند که دیدار استقلال خوزستان و راه‌آهن در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

به گزارش مشرق، پس از اتفاقات دیدار تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس، فرماندار اهواز در نامه‌ای به هیئت فوتبال استان خوزستان اعلام کرد تا اطلاع ثانوی مسابقه‌ای در این ورزشگاه برگزار نشود.

کاظم طالقانی رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان در این باره گفت: نامه‌ فرماندار به دست ما رسیده اما سازمان لیگ هم تاکید کرده بازی‌های هفته بیست و هشتم باید همزمان برگزار شود. با توجه به اینکه دیدار تیم‌های استقلال اهواز و فولاد در ورزشگاه غدیر به طور همزمان برگزار می‌شود ما این موضوع را به صورت کتبی به فرماندار اعلام کرده‌ایم تا در مورد مکان برگزاری بازی استقلال خوزستان و راه‌آهن کسب تکلیف کنیم اما تا این لحظه جوابی به ما نداده‌اند.

با این حال یکی از مسئولان کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال در مورد این موضوع گفت که با توجه به اینکه بازی‌های هفته بیست و هشتم باید حتما همزمان برگزار شود دیدار استقلال خوزستان و راه‌آهن قطعاً در ورزشگاه تختی اهواز برگزار خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: