تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۸ کد مطلب 98394

سال گذشته

٢۴۴ میلیون لیتر گازوییل از مرزهای خراسان رضوی صادر شد

به گزارش میدان۷۲،   فروش گازوییل از مرزهای خراسان رضوی، پارسال به بیش از ٢۴۴ میلیون لیتر رسید. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی به خبرنگار شانا، گفت: پارسال از طریق مرزهای دوغارون، سرخس و لطف آباد، ٢۴۴ میلیون و ۶٨ هزار و ۴١١ لیتر گازوییل فروخته و یا به صورت […]

به گزارش میدان۷۲،   فروش گازوییل از مرزهای خراسان رضوی، پارسال به بیش از ٢۴۴ میلیون لیتر رسید.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی به خبرنگار شانا، گفت: پارسال از طریق مرزهای دوغارون، سرخس و لطف آباد، ٢۴۴ میلیون و ۶٨ هزار و ۴١١ لیتر گازوییل فروخته و یا به صورت مستقیم صادر شده است.

محمد مهدی قرایی اظهارکرد: از این مقدار، نزدیک به ١٨٠ میلیون و پنج هزار لیتر بوسیله شرکتهای صادراتی و تعاونی مرزنشینان به خارج از کشور صادر شده است.

وی صادارت مستقیم گازوییل به برون مرزهای کشور را بوسیله تعاونی  مرزنشینان، ۴۵ میلیون و ۶٣٣ هزار و ٣٨۶ لیتر و صادرات مستقیم از انبار این فرآورده نفتی را نیز  بیش از ١٣۴ میلیون و ٣٧١ هزار لیتر  اعلام کرد.

قرایی همچنین درباره فروش مرزی گازوییل نیز گفت: فروش مرزی گازوییل در سال ٩۴ که از طریق جایگاههای دوغارون، لطف آباد و سرخس و سازمان همیاری صورت گرفت، ۶۴ میلیون و ۶٣ هزار و ۴٢۶ لیتر بوده است.

 

 

منبع : شانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: