تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۰ کد مطلب 98444

«رضا ضراب»امروز در نیویورک محاکمه می‌شود

«رضا ضراب» تاجر ایرانی مقیم ترکیه و شریک «بابک زنجانی» متهم اصلی «پرونده نفتی» که پیشتر به اتهام دورزدن تحریم‌های ایران در فلوریدای آمریکا بازداشت شده است، عصر امروز در دادگاهی واقع در منهتن نیویورک محاکمه خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، «پریت باهارارا»(Preet Bharara)، وکیل آمریکایی و دادستان منطقه جنوبی […]

«رضا ضراب» تاجر ایرانی مقیم ترکیه و شریک «بابک زنجانی» متهم اصلی «پرونده نفتی» که پیشتر به اتهام دورزدن تحریم‌های ایران در فلوریدای آمریکا بازداشت شده است، عصر امروز در دادگاهی واقع در منهتن نیویورک محاکمه خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، «پریت باهارارا»(Preet Bharara)، وکیل آمریکایی و دادستان منطقه جنوبی نیویورک اعلام کرد که «رضا ضراب» تاجر ایرانی مقیم ترکیه و شریک «بابک زنجانی» متهم اصلی «پرونده نفتی» که پیشتر به اتهام دورزدن تحریم‌های ایران در فلوریدای آمریکا بازداشت شده بود، ساعت ۱۰ صبح فردا به وقت نیویورک(عصر امروز به وقت تهران) در دادگاهی واقع در «منهتن »نیویورک محاکمه خواهد شد.

بر اساس این گزارش «رضا ضراب» که یکی از چهره‌های کلیدی عملیات فساد و رشوه‌خواری در ترکیه است در حال حاضر در  زندان فدرال «میامی» در ایالت فلوریدا به سر می‌برد و برای محاکمه به نیویورک منتقل شده است.

حساب توییتر دادستان «پریت باهارارا» خبر داد که متهم «رضا ضراب» ساعت ۱۰ صبح فردا به وقت نیویورک در دادگاه فدرال منهتن محاکمه خواهد شد و قضاوت این دادگاه را قاضی «ریچارد برمن» برعهده خواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: