تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۲ کد مطلب 98447

نشست بی‌نتیجه فدراسیون عراق و عربستان

نشست مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان و عراق بی‌نتیجه ماند، چرا که همچنان مسئولان عراقی تهران را میزبان بازی های خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ می‌دانند. به گزارش مشرق، نشست روسای فدراسیون‌‌های فوتبال کشورهای عربی امروز در کشور قطر برگزار شد تا پیرامون اختلاف فدراسیون عراق با عربستان و امارات مبنی میزبانی ایران برگزار […]

نشست مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان و عراق بی‌نتیجه ماند، چرا که همچنان مسئولان عراقی تهران را میزبان بازی های خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ می‌دانند.

به گزارش مشرق، نشست روسای فدراسیون‌‌های فوتبال کشورهای عربی امروز در کشور قطر برگزار شد تا پیرامون اختلاف فدراسیون عراق با عربستان و امارات مبنی میزبانی ایران برگزار شد.

در این جلسه رؤسای فدراسیون‌های قطر، امارات، عربستان، یمن، عمان، بحرین و عراق حضور داشتند.

احمد عید رئیس فدراسیون عربستان پس از این جلسه گفت: تصمیم ما برای بازی نکردن در ایران قطعی است. اگر فیفا نیز به ما حکم کند در ایران با عراق بازی کنیم هرگز قبول نمی‌کنیم.آنها باید به ریاض بیایند تا با ما بازی کنند.

در مقابل عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون عراق گفت: موضع ما مشخص است ایران میزبان ما است. به فیفا نیز نامه فرستادم و تنها انتخاب تهران است و درباره میزبانی قطر و امارات اصلا فکر هم نمی‌کنیم. با تیم ملی عربستان اگر قبول نکنند که به ایران نیایند هرگز در ریاض با آنها باز نمی‌کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: