تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۹:۱۱ کد مطلب 98452

فوت مصدومان حادثه تیراندازی سعادت‌آباد

رئیس اورژانس بیمارستان عرفان گفت: تیراندازی خارج از بیمارستان رخ داد و متاسفانه پس از انجام جراحی‌های متعدد نتوانستیم برای مصدومین حادثه کاری کنیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دانا، دکتر خلیلی، رئیس  اورژانس بیمارستان عرفان گفت: متاسفانه شب گذشته حادثه دلخراشی برای یکی از همکاران خانم ما که از پرسنل اتاق عمل […]

رئیس اورژانس بیمارستان عرفان گفت: تیراندازی خارج از بیمارستان رخ داد و متاسفانه پس از انجام جراحی‌های متعدد نتوانستیم برای مصدومین حادثه کاری کنیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از دانا، دکتر خلیلی، رئیس  اورژانس بیمارستان عرفان گفت: متاسفانه شب گذشته حادثه دلخراشی برای یکی از همکاران خانم ما که از پرسنل اتاق عمل هستند رخ داد.

وی ادامه داد: این اتفاق خارج از بیمارستان رخ داد و متاسفانه، پس از انجام جراحی‌های متعدد نتوانستیم برای مصدومین این حادثه کاری کنیم، چرا که گلوله‌ها دقیقا وسط مغز اصابت کرده بود و فقط توانستیم قلب و ریه آنها را احیا کنیم.

خلیلی، تصریح کرد: در حال حاضر همکار مصدوم خانم که از همکاران ما است در مرگ مغزی به سر می‌برد و منتظر کارهای بازپرسی پرونده هستیم تا بعد از آن دستگاه‌های تنفسی و احیا را از وی خارج کنیم.

شب گذشته زن جوانی به نام فاطمه که از پرسنل بیمارستان عرفان بود در حالی که بیمارستان را ترک می‌کرد هنگامی که می خواست سوار ماشین خود شود با همسرش مواجه شد که قرار بود به زودی از هم جدا شوند.

محمود، ۳۵ ساله، همسر فاطمه با شلیک دو گلوله به سر همسر خود و مجروح کردن وی به سر خود نیز شلیک می‌کند و به زندگی خود و همسرش پایان می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: