تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۱ کد مطلب 98473

بازیکن استقلال تا اطلاع ثانوی محروم شد

رییس کمیته انضباطی گفت: باشگاه استقلال یا باید بدهی کریمی را پرداخت کند یا تعهد بدهد تا در اولین فرصت این عمل انجام گیرد. به گزارش مشرق، یعقوب کریمی از تیم فوتبال استقلال به دلیل بدهی به باشگاه سپاهان بابت صدور رضایتنامه‌اش و همچنین علی حمام به دلیل عدم پرداخت مطالبات مدیر برنامه‌هایش از همراهی […]

رییس کمیته انضباطی گفت: باشگاه استقلال یا باید بدهی کریمی را پرداخت کند یا تعهد بدهد تا در اولین فرصت این عمل انجام گیرد.

به گزارش مشرق، یعقوب کریمی از تیم فوتبال استقلال به دلیل بدهی به باشگاه سپاهان بابت صدور رضایتنامه‌اش و همچنین علی حمام به دلیل عدم پرداخت مطالبات مدیر برنامه‌هایش از همراهی تیم‌شان محروم هستند.

خبرنگار ما در این رابطه با اسماعیل حسن‌زاده صحبت کرد و پیگیر ماجرا شد که رئیس کمیته انضباطی گفت: من اصلا از این رأیی که شما می‌گویید خبر ندارم و باید از سازمان لیگ سوال کنید. شاید در روز ۲۰ رأی صادر کنیم ولی من در مورد این مسئله اطلاعی ندارم و بهتر است مسئولان سازمان لیگ پاسخگو باشند.

برای پیگیری این موضوع با رضا فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تماس گرفتیم که وی اینگونه پاسخ داد: یعقوب کریمی و علی حمام فعالیت‌شان تعلیق شد و سازمان لیگ چندین بار به این بازیکنان تذکر داده بود.

وی تأکید کرد:‌ ما این مورد را به باشگاه‌های مورد نظر ابلاغ کرده‌ایم و خود یعقوب کریمی و علی حمام می‌دانند که چقدر به باشگاه سپاهان و مدیر برنامه‌هایشان بدهکار هستند. ما فعلا نمی‌توانیم فعالیت این بازیکنان را از حالت تعلیق دربیاوریم ولی شاید آنها به کمیته انضباطی بروند و پس از آن مجوز بازی بگیرند که به ما ابلاغ خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: