تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۹ کد مطلب 98502

اعلام آخرین وضعیت مصدومان تیم ملی فوتسال

فیزیوتراپ تیم ملی فوتسال کشورمان به تشریح آخرین وضعیت مصدومان تیم ملی پرداخت. به گزارش مشرق، تیم‌ ملی فوتسال ایران در حالی دومین روز اردوی خود را پشت سر گذاشت که چهار بازیکن در این تمرینات غایب بودند. قدرت بهادری و فرهاد توکلی که آخرین روزهای حضور در لیگ فوتسال عراق را پشت‌سر می‌گذرانند و […]

فیزیوتراپ تیم ملی فوتسال کشورمان به تشریح آخرین وضعیت مصدومان تیم ملی پرداخت.

به گزارش مشرق، تیم‌ ملی فوتسال ایران در حالی دومین روز اردوی خود را پشت سر گذاشت که چهار بازیکن در این تمرینات غایب بودند. قدرت بهادری و فرهاد توکلی که آخرین روزهای حضور در لیگ فوتسال عراق را پشت‌سر می‌گذرانند و مهدی جاوید و احمد اسماعیل‌پور نیز به دلیل مصدومیت در این اردو غیبت داشتند.

میثم شیرزاد فیزیوتراپیست تیم ‌ملی فوتسال درباره مصدومان تیم گفت: مهدی جاوید دچار کشیدگی از ناحیه کشاله پای راست از نوع درجه دوم شده‌ و نیاز به فیزیوتراپی و استراحت دارد. بنابراین تصمیم گرفته شد از روز دوشنبه هفته آینده به ما اضافه شود تا وضعیت مصدومیتش را بسنجیم.

وی افزود: احمد اسماعیل‌پور نیز به دلیل مشکلات کلیوی و عملی که در این رابطه انجام داده است، این روزها در گذراندن دوران نقاهت خود به سر می‌برد و از فردا (پنجشنبه) به جمع ما اضافه خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: