تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۰ کد مطلب 98514

قیمت مسکن در پایتخت ۴.۳ درصد گران شد

درفروردین ماه، میانگین قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیر بنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۳۹.۹ میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۴.۳ درصد افزایش نشان می‌دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، بر اساس گزارش بانک مرکزی؛ در فروردین ماه […]

درفروردین ماه، میانگین قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیر بنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۳۹.۹ میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۴.۳ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، بر اساس گزارش بانک مرکزی؛ در فروردین ماه سال ۱۳۹۵ تعداد پنج هزار و ۹۱۸ واحد آپارتمان مسکونی در شهر تهران معامله شد که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۲۰٫۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

این گزارش می افزاید: در این ماه، میانگین قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۳۹٫۹ میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۴٫۳ درصد افزایش نشان می‌دهد.

بر اساس  این گزارش، در فروردین ماه سالجاری، ازمیان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، بیشترین متوسط قیمت یک مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده معادل ۸۴٫۹ میلیون ریال به منطقه یک و کمترین آن با ۲۰٫۶ میلیون ریال به منطقه ۱۸ تعلق داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: